Teampagina G1

Wedstrijdverslagen

Oudere wedstrijdverslagen tonen
Zaterdag 22 september: Rijnvogels thuis Zaterdag 8 september: Delft thuis Zaterdag 1 september: Overmaas G1 uit Zaterdag 2 juni: Drukke week ! uit Zaterdag 26 mei: Vredenburch uit Zaterdag 19 mei: DVV Delft G1 thuis Zaterdag 7 april: LMO Rotterdam thuis Zaterdag 24 maart: Vredenburch uit Zaterdag 10 maart: Vredenburch G1 thuis Zaterdag 10 februari: LMO uit Zaterdag 27 januari: VV Delft uit Zaterdag 9 december: Rijnvogels FC G1 uit Zaterdag 2 december: Zinkwegse Boys uit Zaterdag 25 november: Nieuwerkerk thuis Zaterdag 11 november: UVS uit Zaterdag 4 november: UDO G1 thuis Zaterdag 28 oktober: Zinkwegse Boys thuis Zaterdag 14 oktober: Nieuwerkerk uit Zaterdag 7 oktober: Rijnvogels thuis Zaterdag 30 september: UVS thuis Zaterdag 23 september: UDO uit Zaterdag 9 september: Hercules G1 thuis Zaterdag 2 september: HBSS uit Zaterdag 20 mei: LMO (Bekerfinale) uit Zaterdag 6 mei: v.v. Nieuwerkerk G1 thuis Zaterdag 29 april: Alphen uit Zaterdag 22 april: Hercules uit Zaterdag 8 april: Linker Maas Oever thuis Zaterdag 1 april: HBSS G1 thuis Zaterdag 25 maart: Transvalia/ZW uit Zaterdag 11 maart: Hercules thuis Zaterdag 4 maart: HBSS uit Zaterdag 25 februari: Nieuwerkerk uit Zaterdag 18 februari: LMO uit Zaterdag 4 februari: Oliveo G1 uit Zaterdag 28 januari: Transvalia/ZW thuis Woensdag 14 december: LMO thuis Zaterdag 10 december: UVS uit Zaterdag 3 december: Transvalia/ZW uit Zaterdag 26 november: Transvalia/ZW thuis Zaterdag 19 november: Nieuwerkerk uit Zaterdag 29 oktober: HBSS G1 thuis Zaterdag 15 oktober: Quick Boys uit Zaterdag 8 oktober: Nieuwerkerk thuis Zaterdag 1 oktober: UVS thuis Zaterdag 24 september: LMO uit Zaterdag 17 september: HBSS G1 uit Zaterdag 3 september: Transvalia/Zw G2 thuis Zaterdag 7 mei: Alphense Boys G1 thuis Donderdag 5 mei: Het toernooi bij FC ODA uit Zaterdag 23 april: Transvalia/ZW uit Zaterdag 16 april: Rijnvogels thuis Zaterdag 9 april: Alphense Boys uit Zaterdag 2 april: HBSS thuis Zaterdag 2 april: HBSS thuis Zaterdag 2 april: HBSS thuis Zaterdag 26 maart: LMO thuis Zaterdag 19 maart: LMO uit Zaterdag 12 maart: Transvalia/ZW thuis Zaterdag 5 maart: Rijvogels G1 uit Zaterdag 27 februari: LMO thuis Zaterdag 20 februari: Sliedrecht thuis Zaterdag 30 januari: HBSS uit Zaterdag 12 december: HBSS uit Zaterdag 28 november: HBSS thuis Zaterdag 21 november: Hercules uit Zaterdag 14 november: FC Rijnvogels G1 uit Zaterdag 7 november: Transvalia/ZW thuis Vrijdag 30 oktober: LMO thuis Zaterdag 17 oktober: Neptunus Schiebroek uit Zaterdag 10 oktober: Hercules thuis Zaterdag 3 oktober: FC Rijnvogels G1 thuis Zaterdag 26 september: Transvalia/ZW uit Zaterdag 19 september: LMO uit

Programma

Zaterdag 17 november 11:30 dvv Delft G1 - Honselersdijk G1
Zaterdag 24 november 11:00 Honselersdijk G1 - PGS/VOGEL G1
Zaterdag 1 december 11:00 FC Oegstgeest G1 - Honselersdijk G1

Competitie (1e klasse 1)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk G1 5 4 0 1 12
2 LMO G1 5 3 1 1 10
3 dvv Delft G1 5 2 2 1 8
4 PGS/VOGEL G1 5 1 1 3 4
5 FC Oegstgeest G1 4 0 0 4 0

Uitslagen

Honselersdijk G1 - LMO G1 5 - 4

Beker (Groep 1 2)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 dvv Delft G1 2 1 1 0 4
2 Honselersdijk G1 2 1 1 0 4
3 Overmaas G1 2 0 0 2 0

Advertentie

Solware