Bardienst

 


Hieronder is het nieuwe rooster te vinden voor de barbezetting van seizoen 2022/2023. 
Voor vragen en/of opmerkingen voor dit rooster kun je contact opnemen met de barcoördinatoren via

barcoördinatoren@svhonselersdijk.nl




week 5

Ma

30-01

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

31-01

20:00-23:30

Kantine gesloten

Wo

01-02

20:00-23:30

Bas Kortekaas, Marco Kortekaas, Gijs Kouwenhoven

Do

02-02

20:00-23:30

Boyan Kuiper, Wesley lagraauw, Fardien Lalmohamed

Vr

03-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Za

04-02

07:00-10:00

 Joop en Leuny Toussaint

 

 

10:00-13:00

Matt v Os, Luca v Zanten, Lance v Velzen,

 

 

13:00-16:00

Harm v Staalduinen, Giovanni Solleveld, Wesley Bokma, Marcellino

 Krens

 

 

16.00-19.00

Duuk Wirjosoekarto, Erion Zabeli, Yari v.d. Valk, Eryk Salwa

Week 6

Ma

06-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

07-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

08-02

20:00-23:30

Roy Lange , Rick Lievaart , Gerard v/d Linden

Do

09-02

20:00-23:30

Niels Lobert , Tom Lobert , Brandon Mackaay

Vr

10-02

20:00-23:30

Kantine gesloten

Za

11-02

07:00-10:00

Henny Ammerlaan, Reza Vijsma, Jan v.d Ende

 

 

10:00-13:00

Loek Post, Frans de Voeght ,Shania Krens

 

 

13:00-16:00

Elise v Dijk, Vincenzo Cilon, Thijs v breukelen, Bradley Raaijmakers

 

 

16.00-19.00

 Bianca Zwinkels, Ingrid Slaman , Wilfred Barendse

week 7

Ma

13-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

14-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

15-02

20:00-23:30

Thijs v/d Mark, Mike v Marrewijk, Wesley v Marrewijk

Do

16-02

20:00-23:30

Miquel Mejia Cardona , Roel v Meurs, Lars  Middelburg

Vr

17-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Za

18-02

07:00-10:00

 Mark Post, Tim Post, Alex Voskuil, Mike Treffers

 

 

10:00-13:00

Patricia van Os, Wendy Vogels, Wendy Moor, Claudia Koehler,

Astrid Verbeek, Bianca Endhoven

 

 

13:00-16:00

Ank v Koppen, Ingrid Bokma, Yazan Orabi, Stan Sowa, 

 

 

16.00-19.00

Stefan v Koppen, Garien Millikan, Bink Bol

Week 8

Ma

20-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

21-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

22-02

20:00-23:30

 Nando Molenaar, Luuk Mouthaan.

Do

23-02

20:00-23:30

Alex v Nieuwkerk, Emil v Nieuwkerk, Yorick v Nieuwkerk

Vr

24-02

20:00-23:30

Kantine gesloten

Za

25-02

07:00-10:00

Joey v Marrewijk en Luuk Boers

 

 

10:00-13:00

Isabelle Bruinen, Mark Zwinkels, Bjorn v Holstein , Thijs Verkade

 

 

13:00-16:00

Giel Wubben, Leroy v Kester, Luuk Noordemeer

 

 

16.00-19.00

Gina Noordam, Esther v Driel, Helma Voskuil


Week 9

Ma

27-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

28-02

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

01-03

20:00-23:30

Mathijs Nieuwehuizen, Wietse Noordam, Sander Noordermeer

Do

02-03

20:00-23:30

Richard Olsthoorn, Kim Oosterom, Dimitri Oosterwijk

Vr

03-03

20:00-23:30

Kantine gesloten

Za

04-03

07:00-10:00

Joop en Leuny Toussaint

 

 

10:00-13:00

Loek Post, Frans de Voeght , Mart v Wingerden

 

 

13:00-16:00

 Luc Tanguy, Rayen Polderdijk, Tim v Kester, Luca van der Voort


 

 

16.00-19.00

Derk v  Dijk ,Antoinette Vijtigschild, Anita v Elswijk  

Mathieu Wensveen



Week 10

Ma

06-03

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

07-03

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

08-03

20:00-23:30

Jeffrey v Os, George Pakkoo,  Ronnie Pakkoo

Do

09-03

20:00-23:30

Andre Penning, Hans Penning, Stefan Persoon

Vr

10-03

20:00-23:30

Kantine gesloten

Za

11-03

07:00-10:00

Henny Ammerlaan, Reza Vijsma, Jan v.d Ende

 

 

10:00-13:00

Lars v Schie, Senne Vijverberg, Gijs Hofland

 

 

13:00-16:00

Ank v Koppen, Sacha Zwinkels, Petra Suyker

 

 

16.00-19.00

Yonne Boers, Jaqueline Kooij, Marjo Middelburg

week 11

Ma

13-03

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

14-03

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

15-03

20:00-23:30

 Vincent Peters, Jorne van der Plas, Marco Poot

Do

16-03

20:00-23:30

Pleun Poot, Michel Post, Ricardo Post

Vr

17-03

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Za

18-03

07:00-10:00

 Mark Post, Tim Post, Alex Voskuil, Mike Treffers

 

 

10:00-13:00

Patricia van Os, Wendy Vogels, Wendy Moor, Claudia Koehler,

Astrid Verbeek, Bianca Endhoven

 

 

13:00-16:00

Henny Ammerlaan, Remco de Haas, Tijs van der Bilt, Mats v Oppenraaij

 

 

16.00-19.00

Thomas v Gemert, Davin v Schaick , Ralf Zuiderwijk, Brent Koning

Week 12

Ma

20-03

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

21-03

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

22-03

20:00-23:30

 Marco v Reenen, Mark Remmerswaal

Do

23-03

20:00-23:30

Joey v Renesse, Menno Rijploeg, Bart Rombout

Vr

24-03

20:00-23:30

Kantine gesloten

Za

25-03

07:00-10:00

Joey v Marrewijk en Luuk Boers

 

 

10:00-13:00

Isabelle Bruinen, Derek Kester, Winston  v  Luijk, Milan Aarse

 

 

13:00-16:00

Luca v Staalduinen, Fabian Szperlak, Luuk v Schie, Levy Polderdijk

 

 

16.00-19.00

Bianca Zwinkels, Ingrid Slaman, Wilfred Barendse

week 13

Ma

27-03

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

28-03

20:00-23:30

Kantine gesloten

Wo

29-03

20:00-23:30

Dave Rombout, Menno v Rooijen, Thom v Rooijen

Do

30-03

20:00-23:30

Jason Roos, Fred Roosen, Thomas Ros

Vr

31-03

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Za

01-04

07:00-10:00

 Joop en Leuny Toussaint

 

 

10:00-13:00

Rens `t Hoen, Daan Prins, Quinten Guttenberg, Rayn Zevenbergen

 

 

13:00-16:00

no Klitsie, Justin Martin Gonzales, Kenzo Vlijter, Kick Zijlstra

 

 

16.00-19.00

Kris Bongaard, Sven Kester, Mathieu v. d Hout, Julius Vermeulen

week 14

Ma

03-04

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

04-04

20:00-23:30

Kantine gesloten

Wo

05-04

20:00-23:30

Marten Ruigrok, Sebastiaan de Ruiter , Dennis van Schie

Do

06-04

20:00-23:30

Mark v Schie , Stefan v Schie, Thijs v Schie

Vr

07-04

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Za

08-04

07:00-10:00

Henny Ammerlaan en Reza Vijsma, Jan v,d Ende

 

 

10:00-13:00

Loek  post , Frans de Voeght, Stijn v Ruijven, Jayden Noordenmeer

 

 

13:00-16:00

Ank v Koppen, Ingrid Bokma, Tobias Alsemgeest, Sies Bouwman

 

 

16.00-19.00

Gina Noordam, Esther v Driel , Helma 

week 15

Ma

10-04

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

11-04

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

12-04

20:00-23:30

Tim v Schie, Tom v Schie, Robin Schouten

Do

13-04

20:00-23:30

Jim Simon, Daan Smeets, Lorenzo Smit

Vr

14-04

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Za

15-04

07:00-10:00

 Mark Post, Tim Post, Alex Voskuil, Mike Treffers

 

 

10:00-13:00

Patricia van Os, Wendy Vogels, Wendy Moor, Claudia Koehler,

Astrid Verbeek, Bianca Endhoven

 

 

13:00-16:00

Rico Ammerlaan, Gijs v.d Helm, Kick Batist, Jesse v,d Knaap

 

 

16.00-19.00

Derk v Dijk, Antoinette Vijftigschild, Anita v Elswijk,

Mathieu Wensveen

Week 16

Ma

17-04

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

18-04

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

19-04

20:00-23:30

Frank Soeters, Yoery Sol, Erik Sosef

Do

20-04

20:00-23:30

Nick v Staalduinen, Stan v Steekelenburg, Marcel Stijger

Vr

21-04

20:00-23:30

Kantine gesloten

Za

22-04

07:00-10:00

Joey v Marrewijk en Luuk Boers

 

 

10:00-13:00

Isabelle Bruinen, Scott v. d Ende, Roy Zuurveld, Pepijn v Winden

 

 

13:00-16:00

Jesse Vijverberg, Sven Zijlstra, Jayce de Wijs, Shendrick Eloise

 

 

16.00-19.00

Yvonne Boers, Jaqueline Kooij, Marjo Middelburg

week 17

Ma

24-04

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

25-04

20:00-23:30

Kantine gesloten

Wo

26-04

20:00-23:30

Leon Strik, Mees Tanke, Mike Thoen

Do

27-04

20:00-23:30

Koningsdag

Vr

28-04

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Za

29-04

07:00-10:00

 Joop en Leuny Toussaint

 

 

10:00-13:00

Thomas Kortekaas, Joey Konijn, Wessel Sosef, Rody v.d Berg

 

 

13:00-16:00

Ank v koppen, Sacha Zwinkels, Petra Suyker, Jayden Schoeman,

Givano Ladru

 

 

16.00-19.00

Lex Brabander, Jim v Breukelen, Armin v.d Hoek, Armani 

week 18

Ma

01-05

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

02-05

20:00-23:30

Kantine gesloten

Wo

03-05

20:00-23:30

Jim Treffers, Jeffrey v Uffelen , Wesley Valetin

Do

04-05

20:00-23:30

Dodenherdenking

Vr

05-05

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Za

06-05

07:00-10:00

Henny Ammerlaan en Reza Vijsma , Jan v,d Ende

 

 

10:00-13:00

Loek  post , Frans de Voeght, Mart v Wingerden

 

 

13:00-16:00

Henny Ammerlaan, Remco de Haas, Jewan Hannan, Launo v.d Valk

 

 

16.00-19.00

Bianca Zwinkels , Ingrid Slaman , Wilfred Barendse

week 19

Ma

08-05

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Di

09-05

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Wo

10-05

20:00-23:30

Jan v.d Valk , Rick v.d Valk , Jonno Valstar

Do

11-05

20:00-23:30

Roy Valstar , Joey van der Veen , Paul v Veen

Vr

12-05

20:00-23:30

 Kantine gesloten

Za

13-05

07:00-10:00

 Mark Post, Tim Post, Alex Voskuil, Mike Treffers

 

 

10:00-13:00

Patricia van Os, Wendy Vogels, Wendy Moor, Claudia Koehler,

Astrid Verbeek, Bianca Endhoven

 

 

13:00-16:00

Liam Brabander, Jason Deutekom, Tijmen Verspeek, Jax Engel

 

 

16.00-19.00

Colin Guttenberg , Sjors Persoon, Daan Wubben, Jesper de Koning

Advertentie

Sosef & v/d Knaap