Contact

S.V. Honselersdijk
De Strijphorst 2
2675 WN Honselersdijk
T: 0174-626272
E: info@svhonselersdijk.nl

Contactpersonen

Functie Naam E-mail Telefoon
Voorzitter Erik Sosef voorzitter@svhonselersdijk.nl
Secretaris Rick Post secretaris@svhonselersdijk.nl
Penningmeester Pieter van Berkel penningmeester@svhonselersdijk.nl
Directeur Bedrijfsvoering Ab van Dijk beheer@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Sponsoring Paul Groenewegen sponsoring@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid PR Ricardo van der Zijden pr@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Vrijwilligerszaken Vacant vrijwilligers@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Zaalvoetbal Erwin van der Mark zaalbestuur@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Voetbal Technische Zaken Guy Tanguy tc-voorzitter@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Kantine Kim van Zanten kantine@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Evenementen Hugo van Velden evenementen@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Velden en Gebouwen Hans Post accommodatie@svhonselersdijk.nl
Facebook redactie Facebook redactie facebook@svhonselersdijk.nl
Webredactie Webredactie webredactie@svhonselersdijk.nl
De Club van Honsel Paul Groenewegen declubvanhonsel@svhonselersdijk.nl
Plezier & Respect Rino Vijverberg & Ilse Prins plezierenrespect@svhonselersdijk.nl
Ledenadministratie George Luiten ledenadministratie@svhonselersdijk.nl
Tuchtzaken Steven van Erven tuchtzaken@svhonselersdijk.nl
Kledinglijn Jeugd en begeleiding Jack Poot kleding.jeugd@svhonselersdijk.nl
Kledinglijn Zaalvoetbal en begeleiding Paul Groenewegen kleding.zaal@svhonselersdijk.nl
Kledinglijn Senioren en begeleiding Robin van Dijk kleding.senioren@svhonselersdijk.nl
3x+++ Loterij Hans Post 3xplus@svhonselersdijk.nl
EHBO Dolf Joling ehbo@svhonselersdijk.nl
Coördinator Veld en sportmaterialen Hans Post accommodatie@svhonselersdijk.nl
Vertrouwenspersoon Hans van der Stelt vertrouwenspersoon@svhonselersdijk.nl
Scheidsrechterscommissie Rob Zwinkels scheidscoord@svhonselersdijk.nl
Commissie van ontvangst Willem Batist comm.v.ontvangst@svhonselersdijk.nl
Toernooicommissie Ingrid Kortekaas toernooicommissie@svhonselersdijk.nl
Activiteitencommissie Trudie van Giesen activiteitencommissie@svhonselersdijk.nl
TC Voorzitter Guy Tanguy tc-voorzitter@svhonselersdijk.nl
TC Secretaris Jeannette Ruinard tc-secretaris@svhonselersdijk.nl
TC Technisch Coördinator Jasper Steringa tc-technischcoordinator@svhonselersdijk.nl
TC Selectie Emiel v.d. Voort tc-selectie@svhonselersdijk.nl
TC A Emiel v.d. Voort tc-a@svhonselersdijk.nl
TC B Marko Penning tc-b@svhonselersdijk.nl
TC C Marko Penning tc-c@svhonselersdijk.nl
TC D Marko Penning tc-d@svhonselersdijk.nl
TC E Walter de Koning tc-e@svhonselersdijk.nl
TC F Walter de Koning tc-f@svhonselersdijk.nl
TC Mini F Walter de Koning tc-mini-f@svhonselersdijk.nl
Voorzitter coördinatoren Trudie van Giesen coordinator-voorzitter@svhonselersdijk.nl
Secretaris Coördinatoren Jeannette Ruinard coordinator-secretaris@svhonselersdijk.nl
Coördinator A Perry Ruinard coordinator-a@svhonselersdijk.nl
Coördinator B Stefan Ruis coordinator-b@svhonselersdijk.nl
Coördinator C Rob Bulsing coordinator-c@svhonselersdijk.nl
Coördinator D Frank van Adrichem coordinator-d@svhonselersdijk.nl
Coördinator E Sander van Dijk coordinator-e@svhonselersdijk.nl
Coördinator F Rick ten Have coordinator-f@svhonselersdijk.nl
Coördinator Mini-F Rick ten Have coordinator-mini-f@svhonselersdijk.nl
Coördinator G Toos Hagman coordinator-g@svhonselersdijk.nl
Coördinator Damesvoetbal Tineke van Rooijen coordinator-m@svhonselersdijk.nl
Coördinator Lage Senioren Ron van Dijk coordinator-lage-senioren@svhonselersdijk.nl
Coördinator Zaalvoetbal Peter Botman zaalvoetbal@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris Selectie Jan de Brabander wedstrsecrsel@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris lage seniorenteams 4 tm 11 Jacques Wubben wedstrsecrlagesenioren@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris A Perry Ruinard wedstrsecra@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris B Jan de Brabander wedstrsecrb@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris C Rob Bulsing wedstrsecrc@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris D Arjen Verkade wedstrsecrd@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris E Sander van Dijk wedstrsecre@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris F Reinier Persoon wedstrsecrf@svhonselersdijk.nl
Archivaris Siem Herrewijnen archivaris@svhonselersdijk.nl

Advertentie

IPS