Wedstrijdprogramma

Aanvang Wedstrijd

Zaterdag 4 februari

08:30 Honselersdijk JO8-1 - VDL JO8-2
08:30 Honselersdijk JO8-2 - Concordia JO8-3
08:30 Honselersdijk JO13-1 - MSV '71 JO13-1
08:30 KMD JO11-1 - Honselersdijk JO11-1
08:30 HVC '10 Mini F - Honselersdijk Mini F
08:45 FC 's-Gravenzande JO9-6 - Honselersdijk JO9-2
08:45 VELO JO9-2 - Honselersdijk JO9-1
08:45 FC 's-Gravenzande JO15-3 - Honselersdijk JO15-2
09:00 Naaldwijk JO11-2 - Honselersdijk JO11-3
09:00 Vitesse Delft JO15-1 - Honselersdijk JO15-1
09:45 Honselersdijk JO11-2 - Maasdijk JO11-1
09:45 Honselersdijk JO12-1 - Die Haghe JO12-5
11:00 Honselersdijk G3 - WIK G2
11:00 Honselersdijk G2 - FC Vlotbrug G1
11:30 Honselersdijk S2 - Katwijk 2
12:00 Honselersdijk JO17-1 - Victoria'04 JO17-1
12:30 Honselersdijk S6 - Die Haghe 5
12:30 Honselersdijk S3 - Verburch 4
13:00 Werve, Te 3 - Honselersdijk S7
13:00 Concordia JO17-3 - Honselersdijk JO17-2
13:00 Alphense Boys G1 - Honselersdijk G1
14:30 Honselersdijk S1 - HVV 1
14:30 Honselersdijk S9 - Ariston'80 14
14:30 Honselersdijk JO19-2 - Naaldwijk JO19-2
14:30 Naaldwijk 3 - Honselersdijk S4
15:00 Honselersdijk S5 - Naaldwijk 5
15:00 Scheveningen 5 - Honselersdijk S10
16:15 VCS 4 - Honselersdijk S8

Zaterdag 11 februari

08:30 Honselersdijk JO9-1 - Verburch JO9-2
08:30 Honselersdijk JO11-3 - FC 's-Gravenzande JO11-5
08:30 Honselersdijk JO15-1 - Loosduinen JO15-1
08:30 FC 's-Gravenzande JO11-4 - Honselersdijk JO11-2
08:30 Honselersdijk Mini F - VELO Mini F
08:45 Vredenburch JO8-2 - Honselersdijk JO8-2
09:30 Honselersdijk JO9-2 - Westlandia JO9-7
09:30 Honselersdijk JO12-1 - VELO JO12-5
09:45 FC 's-Gravenzande JO8-4 - Honselersdijk JO8-1
10:00 Graaf W II VAC JO11-1 - Honselersdijk JO11-1
10:15 Barendrecht G2 - Honselersdijk G2
10:30 Honselersdijk JO15-2 - Quintus JO15-2
10:30 sv Zuid West DH JO13-1 - Honselersdijk JO13-1
11:00 Honselersdijk JO17-2 - Westlandia JO17-2
11:00 SVV G2 - Honselersdijk G3
11:45 UVS 2 - Honselersdijk S2
11:45 DHL JO17-1 - Honselersdijk JO17-1
12:30 Honselersdijk S10 - LYRA 9
12:30 Naaldwijk 6 - Honselersdijk S9
12:30 RAS 4 - Honselersdijk S5
13:00 Honselersdijk G1 - Erasmus G1
13:30 SV Leidschenveen JO19-2 - Honselersdijk JO19-2
14:30 Honselersdijk S8 - Sportclub Monster 9
14:30 Honselersdijk S7 - LYRA 7
14:30 Honselersdijk JO19-1 - DHL JO19-2
14:30 Maasdijk 3 - Honselersdijk S3
14:45 FC 's-Gravenzande 8 - Honselersdijk S6
15:00 Honselersdijk S4 - MSV '71 3
16:00 Wippolder 1 - Honselersdijk S1
16:30 Honselersdijk 7x7 1 - Verburch 7x7 2
16:30 Westlandia 7x7 1 - Lyra 7x7 1
16:30 FC 's-Gravenzande 7x7 2 - Naaldwijk 7x7 1

Dinsdag 14 februari

20:15 Oliveo Onder 23 - Honselersdijk Onder 23

Zaterdag 18 februari

08:30 Westlandia Mini F - Honselersdijk Mini F
08:45 FC 's-Gravenzande JO12-5 - Honselersdijk JO12-1
10:30 Erasmus G2 - Honselersdijk G1
10:30 FC 's-Gravenzande JO15-4 - Honselersdijk JO15-1
12:30 Honselersdijk S6 - PGS/VOGEL 2
12:30 VELO 14 - Honselersdijk S10
12:30 BMT 2 - Honselersdijk S3
14:30 Honselersdijk JO19-2 - LYRA JO19-5
14:30 Zuidland 1 - Honselersdijk S1
14:30 Verburch JO17-1 - Honselersdijk JO17-1

Dinsdag 21 februari

20:00 Westlandcup vv Maasdijk - Honselersdijk 1

Zaterdag 25 februari

12:30 Honselersdijk S10 - Verburch 6
12:30 Honselersdijk S3 - Westlandia 3
12:30 Westlandia 7 - Honselersdijk S8
14:30 Die Haghe 5 - Honselersdijk S6
15:00 Honselersdijk S4 - FC 's-Gravenzande 5

Zaterdag 4 maart

08:30 Honselersdijk JO13-1 - KMD JO13-1JM
10:00 HMSH JO15-1 - Honselersdijk JO15-1
10:00 Zuidland G1 - Honselersdijk G1
10:30 Sportclub Monster JO15-2 - Honselersdijk JO15-2
10:30 Rijnvogels, fc G1 - Honselersdijk G3
11:00 Honselersdijk G2 - Excelsior'20 G1JM
11:30 Honselersdijk S2 - Ter Leede 2
12:00 Wilhelmus JO19-2 - Honselersdijk JO19-1
12:30 Honselersdijk S6 - HDV 2
12:30 Honselersdijk JO17-1 - LYRA JO17-2
12:30 KMD JO17-3 - Honselersdijk JO17-2
13:00 Honselersdijk S3 - DUNO 3
13:00 WIK 2 - Honselersdijk S10
14:30 Honselersdijk S1 - Nootdorp 1
14:30 Honselersdijk S9 - Verburch 5
14:30 Die Haghe 6 - Honselersdijk S8
14:30 Westlandia JO19-2 - Honselersdijk JO19-2
15:00 Honselersdijk S5 - Sportclub Monster 5

Zaterdag 11 maart

08:30 Honselersdijk Mini F - KMD Mini F
10:00 NOCKralingen G1 - Honselersdijk G1
11:00 DRL G2 - Honselersdijk G2
11:30 REMO 3 - Honselersdijk S6
12:00 Quick Boys 3 - Honselersdijk S2

Advertentie

Condubouw