Trainingskamp dag 3
woensdag 7 januari 2015

Om 8.15 zaten 31 van de 35 mensen netjes aan tafel, wachtend op het startsein om aan te vallen. Vier mannen hadden hun klokje nog steeds niet gelijk gezet met het klokje van de trainer en kwamen respectievelijk 5 en 10 minuten later dan de bedoeling was. Op het moment dat Bryan binnen kwam, keek hij vol verwachting naar zijn telefoon, denkend dat hij op tijd was. Zijn blik was veelzeggend en tot zijn teleurstelling zag hij dat hij toch echt te laat was. Een kwartier later hadden Rico en Tim pas door dat zij niet de juiste kleding droegen. Moeder Marina was lichtelijk teleurgesteld in haar zoon en keek hem bedachtzaam aan. El Presidente kwam de ontbijtzaal om 8.14 binnen sprinten, eenmaal op zijn stoel zag hij dat hij een ander shirt aan had dan de rest. Jammer Erik. Ditmaal was het de beurt aan Bryan om het verslag van gisteren voor te lezen en daarna mochten de mannen dan echt hun bordjes volscheppen.

Om 10.00 gingen de mannen te voet naar het trainingsveld, waar zij minimaal 10 minuten sneller aankwamen dan gisteren. Het laat zich raden dat de mannen zelf de regie weer in handen hebben genomen qua route, anders waren we er nu waarschijnlijk nog niet. Onder de brandende Spaanse zon begonnen de mannen vol enthousiasme aan de welbekende drie rondes. Tijdens de warming up van hoofd amusement Suus, kwamen de meegereisde supporters onder leiding van Kev the Koel aan bij onze trainingsaccommodatie. Onder luid applaus namen zij plaats op de tribune en keken zij goedkeurend toe hoe de mannen zichzelf in het zweet werkten onder leiding van de luid coachende Suzanne. Na de warming-up hield Erik Sosef het voor gezien, daar hij nog steeds hinder ondervindt van de kramp van de eerste strandtraining. De training werd vervolgd met een pass en trap oefening, een positiespel en afgesloten met een partijspel.

Er werd scherp getraind door de mannen en we kregen het gevoel dat ze behoorlijk uitgeknepen werden door beide trainers. Na de training werden de openstaande straffen vereffend met het welbekende 'Kontje blauw’. Rutger, Rico, Tim, Bryan, Michel en El Presidente mochten plaats nemen op de doellijn waar de rest van de groep van 11 meter gretig een plekje opzocht. De mannen kregen de bal verschillende keren hard op diverse lichaamsdelen geschoten door de scherp schietende selectiespelers. The Beau, formaly known as, Boog, werd gespaard voor het afgaan van zijn telefoon tijdens de bespreking. Deze vereffening volgt spoedig.

De training werd afgesloten met‚'latje trap’, waarbij trainers Piet en Frank aardig solliciteerden naar de eer om de balletjes van het trainingsveld mee te nemen naar het hotel. Joey Heskes dacht daar anders over en besloot wederom alle ballen in het doel te schieten in plaats van op de lat. Dit betekende dat Erik Sosef uberhaupt niet de kans kreeg om een poging te wagen. Brug had slechts drie pogingen nodig om de lat te raken, Nando (zoon van Brug) vond het een stuk lastiger en bleef wonder boven wonder ook als laatste over. Het dragen van de spullen kwam dan ook op hun schouders te rusten.

13.45 was het tijdstip om aan te vangen voor de lunch. Brug hield zich stiekem een beetje in daar hij wist wat er komen zou… Om 14.30 gingen de mannen naar het strand voor de Vreemdelingen & Verzakers bokaal voorheen bekend als de Vreemdelingen bokaal. Deze editie werd georganiseerd door de mannen die deze strijd vorig jaar met verve invulling gaven en werden aangevoerd door spelleider Rico Kok.

Voorheen waren alleen de vreemdelingen (personen die als eerste meegaan op trainingskamp) de klos. Dit jaar hebben we ook te maken met enkele verzakers i.v.m. het niet komen opdagen bij het opruimen van het kerstrad. Hier zat Loek Grootscholten nog niet bij, omdat hij niet aanwezig is, maar hier vinden we in Nederland nog wel een oplossing voor.

Team 1 bestond uit Nicky Pieter Peters (C), Frank V., Niels Bransen, David en Marco Pronk. Team 2 bestond uit Joey Brouwer (C), Bryan, Ricardo, Devin en Branco Kok. De winnaars van de beruchte Bokaal waren de jongens van Team 1. Bij de huldiging van de winnaars, werd Niels Bransen door de in tranen geschoten Jacobus de Wijs bedankt voor het aanvullen van Team 1 om te zorgen voor een gelijke verdeling van de teams. Klasse Neles.

De jonkies vermaakten menigeen op de boulevard met een fel en scherp partijtje beach voetbal. Tijdens dit vermaak werd de onoplettende en in slaapgevallen Piet Boon verrast door een plens water in zijn gezicht ondanks de heldere blauwe hemel. Onder luid applaus kwam Piet Boon uit zijn diepe slaap en werd Jacobus de Wijs verlost van het harde gesnurk waarmee zijn rust werd verstoord. Altijd scherp blijven trainer...

Het einde van de middag mocht zelf ingevuld worden door de mannen, waarbij een ieder zijn eigen invulling koos. Na het diner, gingen we met zijn allen even een drankje doen in een lokale kroeg. Ook de meegereisde supporters kwamen naar deze kroeg en onder luid gejuich van de spelers, gaf Marnix het startsein van de avond met een spetterende openingsdans.

Het was een gezellige avond en zoals afgesproken meldde een ieder zich netjes voor 2.00 bij de Technische Staf in de lobby van het hotel. Met de groepsdiscipline zit het wel goed, grote klasse mannen. Moe en voldaan zochten de mannen hun bedje op om morgen weer fit aan het ontbijt te verschijnen.

Tot morgen.

Anton

Advertentie

Condubouw