De Stichting Voetbal Talenten Toernooi (VTT) uit Westerland organiseert in samenwerking met de S.V. Honselersdijk in de Herfstvakantie op vrijdag 26 oktober tussen 9:00 en 17:00 uur het VTT West II E-pupillen. De afgelopen acht jaren werd dit toernooi alleen georganiseerd voor D-pupillen. Het VTT is een groot landelijk toernooi, waaraan de drie kernwaarden gezonde voeding, teamgeest en sportiviteit gekoppeld zijn.
Het aanbod van voeding zal er op sportpark De Strijphorst aan de Strijphorst in Honselersdijk dan ook iets anders uitzien. Het VTT wil daarnaast de schoonheid van het voetbalspel stimuleren door teamgeest en sportiviteit te promoten bij de voetballende kinderen. Tot de deelnemende verenigingen in Honselersdijk behoren onder anderen SV Den Hoorn, FC ’s Gravenzande, Westlandia en Lyra.
De openingsceremonie begint om 09:30 uur. De poulewedstrijden starten om 10:00 uur. Om 16:30 uur vindt de finale plaats met aansluitend om 17.00 uur de prijsuitreiking. Het E-toernooi is één van de zes voorronde E-toernooien die in alle KNVB-districten worden georganiseerd. De winnaars en de nummers twee van die E-toernooien plaatsen zich voor het Nederlands Kampioenschap (NK) 2012-2013, welke in toernooivorm op een nader te bepalen datum in mei/juni 2013 wordt gespeeld bij de SV Nederhorst in Nederhorst Den Berg. Er worden sportiviteitspunten per team per voorrondewedstrijd gegeven. De beste sportiviteitskampioen van alle voorronde VTT’s plaatst zich ook voor het NK. Het deelnemersveld van 16 teams aan het NK worden aangevuld met de beste schaduwkampioen van alle VTT’s, de beste nummer drie van alle VTT’s en met de organiserende vereniging van het NK SV Nederhorst. Voor meer informatiekan naar de website http://www.voetbalalentoernooi.nl worden gesurft.