Vanaf de bijvelden
dinsdag 7 oktober 2008

De wekelijkse hoogtepunten van de elftallenpagina's. Met deze week een teleurstellend gelijkspel voor het tweede en het derde dat zelfs helemaal niet aan de wedstrijd begon, maar wel een nieuwe assistent-leider vond.

S2 - Naaldijk

"We moesten om kwart voor 11 op de voetbal aanwezig zijn, iedereen was op tijd en zag er goed uitgeslapen uit behalve onze grote vriend little S, die waarschijnlijk weer mee moest shoppen van zijn meissie. Dus zijn slaap moest inhalen tijdens de bespreking van Jan."

"De 2de helft begonnen we veel te slap en gelijk lach (?!) de 2-1 in het mandje. We kregen heel veel kansen maar die wilden er maar niet in, in de laatste minuut deed Naaldwijk dat wel 2-2 helaas! Deze week een hoop werk aan de winkel voor Jan. Het moet volgende week echt een stuk beter want het was vreselijk slecht wat wij lieten zien."

's-Gravenzande VV - S3

"Geen voetbal voor drie. Rood Wit had spelers te weinig. Kennelijk hebben zij daar geen uitzendbureau of vriendenteams die willen helpen. Dus er werd niet gebald maar wel gebaald."

"Het is gelukt. In Ab van Dijk hebben we een assistent-leider kunnen strikken. Nou de rest van de vacatures nog!! Voor alle duidelijkheid, Ab doet dit in z'n vrije tijd en is dan geen verlengstuk van het bestuur!! Is geen klachtenbureau!! Is dan ook niet aan het werk!!!"

Advertentie

Zoomin'