Wel de kansen maar niet de punten voor S.V. Honselersdijk
zondag 23 november 2025

S.V. Honselersdijk verloor in de 90e minuut met 3-2 van Velo. Daar zag het niet naar uit in de tweede helft. Zeker vijf kansen op een doelpunt vielen niet in de goal. Alle kansen na goed aanvallend spel te zijn gecreëerd.
Eén fraai schot van Brian landde op de buitenkant van de paal. Twee kansen van Tim en Steyn werden gekeerd door de keeper van Velo en de twee ander kansen? Tim iets te laat bij de voorzet en de bal op de hak in plaats van midden op de voet. Ook een kopbal van Nigel vloog langs de paal. En ja dan valt de bal er andere kant wel in.
Het was een vermakelijke wedstrijd met strijd op een lekkere 'sliding' grasmat. Velo kreeg in de eerste helft de betere kansen. Al in de zevende minuut was het raak en de 2-0 was niet ver weg met een prachtige kopbal op de lat. Het volgende doelpunt viel echter voor S.V. Honselersdijk met een mooie schuiver van Joey in de lange hoek. Het spel golfde op en neer, echter Velo kwam in de 31e minuut wederom op voorsprong. Een voorzet op maat werd door de vrijstaande spits van Velo fraai ingekopt. Het bleek niet het laatste doelpunt voor de rust te zijn. Tim ontfutselde de bal bij een treuzelende Velo verdediger en schoot knap in. Dit bracht de ruststand op 2-2.
Helaas viel na de rust niet de 2-3 maar wel de 3-2. Volgende week thuis tegen DSO valt de bal wellicht wel goed voor het eerste elftal.

Opstelling:
Barry Botman, Jorne Persoon (-46 Branco Kok), Nigel Hendriks, Max van der Kraan, Rik van Schie, Vince van Hagen, Joey Valstar (A), Steyn de Bruijn, Brian Valstar (-65 Nick Ruigrok), Tim van der Voort, Djehnairo Holder (-75 Nick Duijvestijn)

Advertentie

jem-id