Teampagina S2

Programma

Zaterdag 4 april 11:00 Valken'68 2 - Honselersdijk S2 Afgelast
Zaterdag 18 april 12:00 BVCB 2 - Honselersdijk S2 Afgelast
Zaterdag 25 april 11:30 Honselersdijk S2 - ARC 2 Afgelast
Zaterdag 9 mei 15:00 FC Lisse 3 - Honselersdijk S2 Afgelast
Zaterdag 16 mei 11:30 Honselersdijk S2 - Sportclub Monster 2 Afgelast

Competitie (1e klasse A)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 ARC 2 17 12 1 4 37
2 BVCB 2 17 9 3 5 30
3 DSO 2 17 9 3 5 30
4 Voorschoten`97 2 17 9 3 5 30
5 Verburch 2 17 9 2 6 29
6 Quick Boys 3 17 8 5 4 29
7 Honselersdijk S2 17 8 2 7 26
8 Westlandia 2 17 5 6 6 21
9 FC 's-Gravenzande 3 17 5 6 6 21
10 Sportclub Monster 2 17 5 5 7 20
11 Schipluiden 2 17 5 4 8 19
12 Valken'68 2 17 5 2 10 17
13 FC Lisse 3 17 3 4 10 13
14 RCL 2 17 3 2 12 11

Uitslagen

Valken'68 2 - Quick Boys 3
RCL 2 - Westlandia 2
Honselersdijk S2 - FC 's-Gravenzande 3
Verburch 2 - DSO 2
Sportclub Monster 2 - BVCB 2
Schipluiden 2 - ARC 2
FC Lisse 3 - Voorschoten`97 2
Valken'68 2 - Honselersdijk S2
Voorschoten`97 2 - Schipluiden 2
BVCB 2 - Westlandia 2
ARC 2 - RCL 2
DSO 2 - Sportclub Monster 2
Quick Boys 3 - FC Lisse 3
FC 's-Gravenzande 3 - Verburch 2

Beker (Groep 1 4e ronde)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 fc Boshuizen 2 1 1 0 0 3
2 RKDEO 2 1 1 0 0 3
3 Honselersdijk S2 1 1 0 0 3
4 SJC 2 1 1 0 0 3
5 Hellevoetsluis 2 1 1 0 0 3
6 Jodan Boys, de 4 1 1 0 0 3
7 SHO 2 1 1 0 0 3
8 TOGB 2 1 1 0 0 3
9 Valken'68 2 1 1 0 0 3
10 Nicolaas Boys 2 1 1 0 0 3
11 Oliveo 2 1 1 0 0 3
12 Brielle, VV 2 1 1 0 0 3
13 Werve, Te 2 1 1 0 0 3
14 Zwaluwen 2 1 1 0 0 3
15 DSVP 2 1 1 0 0 3
16 Quick Boys 3 0 0 0 0 0
17 Spartaan'20 2 1 0 0 1 0
18 Forum Sport 2 1 0 0 1 0
19 DOSR 3 1 0 0 1 0
20 Excelsior'20 2 1 0 0 1 0
21 Jodan Boys, de 2 1 0 0 1 0
22 Spijkenisse 2 1 0 0 1 0
23 Binnenmaas, FC 3 1 0 0 1 0
24 Rijnvogels, fc 2 1 0 0 1 0
25 Slikkerveer 2 1 0 0 1 0
26 Sparta (AV) 2 1 0 0 1 0
27 GSC ESDO 3 1 0 0 1 0
28 Stompwijk'92 2 1 0 0 1 0
29 LYRA 4 1 0 0 1 0
30 Jodan Boys, de 3 1 0 0 1 0
31 HBS 2 1 0 0 1 0

Beker (Groep 1 1/8 Finales)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 fc Boshuizen 2 0 0 0 0 0
2 Brielle, VV 2 0 0 0 0 0
3 DSVP 2 0 0 0 0 0
4 Hellevoetsluis 2 0 0 0 0 0
5 Honselersdijk S2 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys, de 4 0 0 0 0 0
7 Nicolaas Boys 2 0 0 0 0 0
8 Oliveo 2 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 3 0 0 0 0 0
10 RKDEO 2 0 0 0 0 0
11 SHO 2 0 0 0 0 0
12 SJC 2 0 0 0 0 0
13 Werve, Te 2 0 0 0 0 0
14 TOGB 2 0 0 0 0 0
15 Valken'68 2 0 0 0 0 0
16 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0

Beker (Groep 1 02)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Forum Sport 2 3 1 2 0 5
2 Honselersdijk S2 3 1 1 1 4
3 FC Oegstgeest 2 3 1 1 1 4
4 VELO 2 3 1 0 2 3

Beker (Groep 1 05)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk S2 1 1 0 0 3
2 LYRA 3 1 0 0 1 0

Beker (Groep 1 17)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk S2 1 1 0 0 3
2 Die Haghe 2 1 0 0 1 0

Advertentie

Van Dijk Brouwer Installatietechniek