Teampagina S2

Programma

Zaterdag 1 februari 11:30 Honselersdijk S2 - Voorschoten`97 2
Zaterdag 8 februari 12:00 DSO 2 - Honselersdijk S2
Zaterdag 15 februari 11:30 Honselersdijk S2 - Schipluiden 2
Zaterdag 22 februari 14:30 LYRA 4 - Honselersdijk S2
Zaterdag 7 maart 12:00 Verburch 2 - Honselersdijk S2
Zaterdag 14 maart 11:30 Honselersdijk S2 - Westlandia 2

Competitie (1e klasse A)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 ARC 2 13 10 0 3 30
2 Quick Boys 3 13 7 3 3 24
3 Honselersdijk S2 13 7 2 4 23
4 Voorschoten`97 2 13 6 3 4 21
5 BVCB 2 13 6 2 5 20
6 DSO 2 13 6 2 5 20
7 Verburch 2 13 5 2 6 17
8 FC 's-Gravenzande 3 13 4 5 4 17
9 Valken'68 2 13 5 2 6 17
10 Schipluiden 2 13 5 2 6 17
11 Westlandia 2 13 4 4 5 16
12 Sportclub Monster 2 13 3 3 7 12
13 FC Lisse 3 13 3 2 8 11
14 RCL 2 13 3 2 8 11

Uitslagen

Voorschoten`97 2 - FC Lisse 3 0 - 3
DSO 2 - ARC 2 2 - 5
Verburch 2 - Schipluiden 2 1 - 1
BVCB 2 - Sportclub Monster 2 2 - 0
Westlandia 2 - RCL 2 3 - 3
Quick Boys 3 - Valken'68 2 4 - 2
FC 's-Gravenzande 3 - Honselersdijk S2 4 - 2

Beker (Groep 1 4e ronde)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Binnenmaas, FC 3 0 0 0 0 0
2 fc Boshuizen 2 0 0 0 0 0
3 DONK 2 0 0 0 0 0
4 DOSR 3 0 0 0 0 0
5 DSVP 2 0 0 0 0 0
6 Excelsior'20 2 0 0 0 0 0
7 Forum Sport 2 0 0 0 0 0
8 GSC ESDO 3 0 0 0 0 0
9 HBS 2 0 0 0 0 0
10 Hellevoetsluis 2 0 0 0 0 0
11 Honselersdijk S2 0 0 0 0 0
12 Jodan Boys, de 3 0 0 0 0 0
13 Jodan Boys, de 4 0 0 0 0 0
14 Jodan Boys, de 2 0 0 0 0 0
15 LYRA 4 0 0 0 0 0
16 Nicolaas Boys 2 0 0 0 0 0
17 Oliveo 2 0 0 0 0 0
18 Quick Boys 3 0 0 0 0 0
19 Rijnvogels, fc 2 0 0 0 0 0
20 RKDEO 2 0 0 0 0 0
21 SHO 2 0 0 0 0 0
22 SJC 2 0 0 0 0 0
23 Slikkerveer 2 0 0 0 0 0
24 Sparta (AV) 2 0 0 0 0 0
25 Spijkenisse 2 0 0 0 0 0
26 Stompwijk'92 2 0 0 0 0 0
27 Werve, Te 2 0 0 0 0 0
28 TOGB 2 0 0 0 0 0
29 Valken'68 2 0 0 0 0 0
30 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0

Beker (Groep 1 02)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Forum Sport 2 3 1 2 0 5
2 Honselersdijk S2 3 1 1 1 4
3 FC Oegstgeest 2 3 1 1 1 4
4 VELO 2 3 1 0 2 3

Beker (Groep 1 05)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk S2 1 1 0 0 3
2 LYRA 3 1 0 0 1 0

Beker (Groep 1 17)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk S2 1 1 0 0 3
2 Die Haghe 2 1 0 0 1 0

Advertentie

IPS