Teampagina S1

Programma

Zaterdag 25 mei 14:30 Die Haghe 1 - Honselersdijk S1
Zaterdag 29 juni 14:30 Honselersdijk S1 - ADO den Haag 1

Competitie (1e klasse B)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Rijsoord 1 25 17 3 5 54
2 Kloetinge 1 25 15 6 4 51
3 SHO 1 25 15 3 7 48
4 Honselersdijk S1 25 11 8 6 41
5 Forum Sport 1 25 11 6 8 39
6 Heinenoord 1 25 9 7 9 34
7 Brielle 25 10 4 11 34
8 Die Haghe 1 25 9 7 9 34
9 BVCB 1 25 9 4 12 31
10 Westlandia 1 25 9 3 13 30
11 sv Poortugaal 1 25 8 5 12 29
12 RVVH 1 25 8 4 13 28
13 Deltasport 1 25 4 9 12 21
14 De Meeuwen 1 25 4 3 18 15

Uitslagen

Deltasport 1 - Kloetinge 1 0 - 9
Honselersdijk S1 - Forum Sport 1 1 - 1
De Meeuwen 1 - Westlandia 1 1 - 2
BVCB 1 - sv Poortugaal 1 2 - 0
Heinenoord 1 - RVVH 1 2 - 1
Rijsoord 1 - SHO 1 2 - 1
Brielle - Die Haghe 1 1 - 5

Beker (Groep 1 28)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk S1 3 3 0 0 9
2 TAC'90 1 3 1 0 2 3
3 VELO 1 3 1 0 2 3
4 BMT 1 3 1 0 2 3

Beker (Groep 1 1e KO ronde groep 1)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Quick Boys 2 1 1 0 0 3
2 XerxesDZB 1 1 0 0 3
3 fc Boshuizen 1 1 1 0 0 3
4 Hillegersberg, vv 1 1 1 0 0 3
5 Rijnvogels 1 1 0 0 3
6 BZC / Zuiderpark 1 1 1 0 0 3
7 Leonidas 1 1 1 0 0 3
8 VFC 1 1 1 0 0 3
9 Spijkenisse 1 1 0 0 3
10 Alphense Boys 1 1 1 0 0 3
11 Deltasport 1 1 1 0 0 3
12 TAC'90 1 1 1 0 0 3
13 sv Poortugaal 1 1 1 0 0 3
14 Capelle 1 1 0 0 3
15 Sportlust '46 1 1 0 0 3
16 Ter Leede 2 1 1 0 0 3
17 Zuidland 1 1 1 0 0 3
18 FC Oegstgeest 1 1 1 0 0 3
19 Te Werve 1 1 0 0 3
20 DOSR 1 1 1 0 0 3
21 SC Feyenoord 1 1 0 0 3
22 Alphense Boys 1 1 0 0 3
23 Berkel 1 1 1 0 0 3
24 Heinenoord 1 1 1 0 0 3
25 Jodan Boys 1 1 0 0 3
26 Nootdorp 1 1 0 0 3
27 SCO '63 1 1 1 0 0 3
28 SVS 1 1 1 0 0 3
29 NSVV 1 1 1 0 0 3
30 RVVH 1 1 1 0 0 3
31 Sparta (AV) 1 1 1 0 0 3
32 Wippolder 1 1 1 0 0 3
33 Leonidas 1 1 0 0 3
34 Barendrecht 2 1 1 0 0 3
35 Coal 1 1 1 0 0 3
36 Oliveo 1 1 1 0 0 3
37 SDV 1 1 1 0 0 3
38 Be Fair 1 1 1 0 0 3
39 HMSH 1 1 1 0 0 3
40 Quick 2 1 1 0 0 3
41 Wateringse Veld Kranenburg 1 1 1 0 0 3
42 DBGC 1 1 1 0 0 3
43 Honselersdijk S1 1 1 0 0 3
44 FC 's-Gravenzande 1 1 0 0 3
45 ONA 1 1 1 0 0 3
46 Nieuwerkerk 1 1 1 0 0 3
47 's-Gravendeel vv 1 1 1 0 0 3
48 Full Speed 1 1 1 0 0 3
49 Westlandia 1 1 1 0 0 3
50 Slikkerveer 1 1 0 0 1 0
51 Hazerswoudse Boys 1 1 0 0 1 0
52 FC Oudewater 1 1 0 0 1 0
53 Oud-Beijerland 1 1 0 0 1 0
54 Rhoon 1 1 0 0 1 0
55 Nieuwenhoorn 1 1 0 0 1 0
56 FC IJsselmonde 1 1 0 0 1 0
57 Wilhelmus 1 1 0 0 1 0
58 Dilettant 1 1 0 0 1 0
59 Floreant 1 1 0 0 1 0
60 Meeuwenplaat 1 1 0 0 1 0
61 Smitshoek 1 0 0 1 0
62 WVC 1 1 0 0 1 0
63 ROAC 1 1 0 0 1 0
64 Den Hoorn 1 1 0 0 1 0
65 FC Vlotbrug 1 1 0 0 1 0
66 Voorschoten`97 1 1 0 0 1 0
67 Maense, FC 1 1 0 0 1 0
68 Teylingen 1 1 0 0 1 0
69 Antibarbari 1 1 0 0 1 0
70 Houtwijk sv 1 1 0 0 1 0
71 OVV 1 1 0 0 1 0
72 SEP 1 1 0 0 1 0
73 VUC 1 1 0 0 1 0
74 Blauw-Zwart 1 1 0 0 1 0
75 Die Haghe 1 1 0 0 1 0
76 SJZ 1 1 0 0 1 0
77 Vredenburch 1 1 0 0 1 0
78 CVC Reeuwijk 1 1 0 0 1 0
79 NSV '46 1 1 0 0 1 0
80 HDV 1 1 0 0 1 0
81 RKAVV 1 0 0 1 0
82 Kethel Spaland, vv 1 1 0 0 1 0
83 Brielle 1 0 0 1 0
84 DSVP 1 1 0 0 1 0
85 Nieuwkoop 1 1 0 0 1 0
86 Stompwijk'92 1 1 0 0 1 0
87 HVC'10 1 1 0 0 1 0
88 DHC 1 1 0 0 1 0
89 KMD 1 1 0 0 1 0
90 MVV '27 1 1 0 0 1 0
91 Woubrugge 1 1 0 0 1 0
92 CION 1 1 0 0 1 0
93 Rijnsburgse Boys 2 1 0 0 1 0
94 Football Factory 1 1 0 0 1 0
95 Charlois, sv 1 1 0 0 1 0
96 Zoetermeer, fc 1 1 0 0 1 0
97 Zwartewaal 1 1 0 0 1 0
98 Bernardus 1 1 0 0 1 0

Beker (Groep 1 2e KO Ronde groep 1)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Zuidland 1 1 1 0 0 3
2 ARC 1 1 1 0 0 3
3 SC Feyenoord 1 1 0 0 3
4 Barendrecht 2 1 1 0 0 3
5 Hillegersberg, vv 1 1 1 0 0 3
6 Ter Leede 1 1 0 0 3
7 Wippolder 1 1 1 0 0 3
8 Sportlust '46 1 1 0 0 3
9 TAC'90 1 1 1 0 0 3
10 DOSR 1 1 1 0 0 3
11 Te Werve 1 1 0 0 3
12 VVOR 1 1 1 0 0 3
13 ONA 1 1 1 0 0 3
14 FC Oegstgeest 1 1 1 0 0 3
15 Rijnvogels 1 1 0 0 3
16 Zwaluwen 1 1 0 0 3
17 Capelle 1 1 0 0 3
18 sv Poortugaal 1 1 1 0 0 3
19 RVVH 1 1 1 0 0 3
20 Schipluiden 1 1 1 0 0 3
21 Spirit 1 1 1 0 0 3
22 Honselersdijk S1 1 1 0 0 3
23 Nootdorp 1 1 0 0 3
24 Deltasport 1 1 1 0 0 3
25 Neptunus-Schiebroek 1 1 1 0 0 3
26 SVS 1 1 1 0 0 3
27 VFC 1 1 1 0 0 3
28 Westlandia 1 1 1 0 0 3
29 HMSH 1 1 1 0 0 3
30 Ter Leede 2 1 1 0 0 3
31 FC 's-Gravenzande 1 1 0 0 3
32 Jodan Boys 1 1 0 0 3
33 fc Boshuizen 1 1 0 0 1 0
34 BVCB 1 1 0 0 1 0
35 Spijkenisse 1 0 0 1 0
36 Coal 1 1 0 0 1 0
37 Alphense Boys 1 1 0 0 1 0
38 Be Fair 1 1 0 0 1 0
39 's-Gravendeel vv 1 1 0 0 1 0
40 Leonidas 1 0 0 1 0
41 Quick 2 1 0 0 1 0
42 ASC 1 1 0 0 1 0
43 Nieuwerkerk 1 1 0 0 1 0
44 BZC / Zuiderpark 1 1 0 0 1 0
45 Alphense Boys 1 0 0 1 0
46 Berkel 1 1 0 0 1 0
47 Sparta (AV) 1 1 0 0 1 0
48 Leonidas 1 1 0 0 1 0
49 Maasdijk 1 1 0 0 1 0
50 NSVV 1 1 0 0 1 0
51 TAVV 1 1 0 0 1 0
52 XerxesDZB 1 0 0 1 0
53 Full Speed 1 1 0 0 1 0
54 Quick Boys 2 1 0 0 1 0
55 SCO '63 1 1 0 0 1 0
56 Charlois, sv 1 1 0 0 1 0
57 DBGC 1 1 0 0 1 0
58 VELO 1 1 0 0 1 0
59 Jonge Spartaan, de 1 1 0 0 1 0
60 Oliveo 1 1 0 0 1 0
61 Voorschoten`97 1 1 0 0 1 0
62 Heinenoord 1 1 0 0 1 0
63 Wateringse Veld Kranenburg 1 1 0 0 1 0
64 SDV 1 1 0 0 1 0

Beker (Groep 1 3e ronde)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 FC 's-Gravenzande 1 1 0 0 3
2 Ter Leede 1 1 0 0 3
3 sv Poortugaal 1 1 1 0 0 3
4 Jodan Boys 1 1 0 0 3
5 ARC 1 1 1 0 0 3
6 Capelle 1 1 0 0 3
7 Rijnvogels 1 1 0 0 3
8 Nootdorp 1 1 0 0 3
9 SC Feyenoord 1 1 0 0 3
10 FC Oegstgeest 1 1 1 0 0 3
11 Zwaluwen 1 1 0 0 3
12 TAC'90 1 1 1 0 0 3
13 Sportlust '46 1 1 0 0 3
14 RVVH 1 1 1 0 0 3
15 Ter Leede 2 1 1 0 0 3
16 Wippolder 1 1 1 0 0 3
17 Deltasport 1 1 0 0 1 0
18 VFC 1 1 0 0 1 0
19 Hillegersberg, vv 1 1 0 0 1 0
20 SVS 1 1 0 0 1 0
21 Westlandia 1 1 0 0 1 0
22 Honselersdijk S1 1 0 0 1 0
23 HMSH 1 1 0 0 1 0
24 Barendrecht 2 1 0 0 1 0
25 Neptunus-Schiebroek 1 1 0 0 1 0
26 Te Werve 1 0 0 1 0
27 Spirit 1 1 0 0 1 0
28 VVOR 1 1 0 0 1 0
29 Zuidland 1 1 0 0 1 0
30 Schipluiden 1 1 0 0 1 0
31 DOSR 1 1 0 0 1 0
32 ONA 1 1 0 0 1 0

- (1e klasse B)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Rijsoord 1 25 17 3 5 54
2 Kloetinge 1 25 15 6 4 51
3 SHO 1 25 15 3 7 48
4 Honselersdijk S1 25 11 8 6 41
5 Forum Sport 1 25 11 6 8 39
6 Heinenoord 1 25 9 7 9 34
7 Brielle 25 10 4 11 34
8 Die Haghe 1 25 9 7 9 34
9 BVCB 1 25 9 4 12 31
10 Westlandia 1 25 9 3 13 30
11 sv Poortugaal 1 25 8 5 12 29
12 RVVH 1 25 8 4 13 28
13 Deltasport 1 25 4 9 12 21
14 De Meeuwen 1 25 4 3 18 15

Uitslagen

Deltasport 1 - Kloetinge 1 0 - 9
Honselersdijk S1 - Forum Sport 1 1 - 1
De Meeuwen 1 - Westlandia 1 1 - 2
BVCB 1 - sv Poortugaal 1 2 - 0
Heinenoord 1 - RVVH 1 2 - 1
Rijsoord 1 - SHO 1 2 - 1
Brielle - Die Haghe 1 1 - 5

Advertentie

Van der Meer verzekeringen