Wedstrijdprogramma

Aanvang Wedstrijd

Zaterdag 23 maart

08:30 Die Haghe JO9-4 - Honselersdijk JO9-2
08:30 Honselersdijk JO11-5 - Naaldwijk JO11-3
08:30 Honselersdijk JO13-2 - MSV '71 JO13-3
08:30 Honselersdijk JO13-1 - Zoetermeer, fc JO13-1
08:30 Honselersdijk JO11-3 - SVV JO11-5
08:30 Honselersdijk JO9-4 - Den Hoorn JO9-7
09:00 Monster Mini F - Honselersdijk Mini F
10:00 Jodan Boys, de G1 - Honselersdijk G2
10:00 Honselersdijk JO11-4 - Zoetermeer, fc JO11-5
10:00 Honselersdijk JO11-2 - Sportclub Monster JO11-2
10:00 Honselersdijk JO11-1 - Westlandia JO11-2
10:00 Honselersdijk JO9-1 - HDV JO9-1
10:30 LYRA JO15-2 - Honselersdijk JO15-1
10:30 Honselersdijk JO15-3 - Zwaluwen JO15-3
10:45 KMD JO15-4 - Honselersdijk JO15-4
11:15 MVV '27 G1G - Honselersdijk G3
11:30 Honselersdijk S2 - FC Lisse 3
12:00 Maasdijk 2 - Honselersdijk 3
12:00 TAC'90 JO19-1 - Honselersdijk JO19-1
12:30 KMD JO17-2 - Honselersdijk JO17-2
12:30 SJC JO17-1 - Honselersdijk JO17-1
12:30 Honselersdijk 11 - LYRA 11
12:30 Honselersdijk JO17-3 - FC 's-Gravenzande JO17-4
12:45 Vitesse Delft JO9-2 - Honselersdijk JO9-3
14:00 DVC JO19-1 - Honselersdijk JO19-2
14:30 Maasdijk JO19-2 - Honselersdijk JO19-3
14:30 Honselersdijk S1 - Deltasport 1
14:45 FC 's-Gravenzande 18 - Honselersdijk 10
14:45 Honselersdijk 9 - SVC'08 9
15:00 SEP JO15-1 - Honselersdijk JO15-2

Woensdag 27 maart

17:30 Honselersdijk JO9-2 - Loosduinen JO8-2
18:30 Honselersdijk JO11-1 - Westlandia JO11-1 (Haaglanden Cup)
20:00 Schipluiden 4 - Honselersdijk 6
20:00 PGS/VOGEL 2 - Honselersdijk Z1
20:00 Honselersdijk 5 - Maasdijk 3

Zaterdag 30 maart

08:30 GSC ESDO JO9-3 - Honselersdijk JO9-1
08:30 Honselersdijk JO9-2 - FC 's-Gravenzande JO9-5
08:30 Honselersdijk JO9-3 - SEP JO9-4
08:30 Honselersdijk Mini F - FC 's-Gravenzande A Mini F
09:30 DRL G1 - Honselersdijk G2
09:30 Honselersdijk JO11-2 - KMD JO11-2
10:00 Nieuwerkerk JO11-8 - Honselersdijk JO11-4
10:30 SVV JO13-1 - Honselersdijk JO13-1
10:30 Quick JO15-5 - Honselersdijk JO15-4
10:30 Honselersdijk JO17-2 - Den Hoorn JO17-3
11:00 Ster, De JO9-2 - Honselersdijk JO9-4
11:30 Honselersdijk G1 - Zuidland G1
12:00 Toofan 1 - Honselersdijk 9
12:30 Honselersdijk JO17-3 - LYRA JO17-3
12:45 Quintus 4 - Honselersdijk 7
13:00 Honselersdijk 11 - Hermes DVS 4
14:30 Maasdijk 4 - Honselersdijk 10
14:30 VDL 3 - Honselersdijk 4
14:30 LYRA 5 - Honselersdijk 6
14:30 Deltasport 1 - Honselersdijk S1

Woensdag 3 april

19:15 Honselersdijk Z1 - Tutor 7

Zaterdag 6 april

08:30 Honselersdijk JO13-1 - Hillegersberg, vv JO13-1
08:30 Honselersdijk JO11-3 - Brielle JO11-5G
08:30 Honselersdijk JO13-2 - Naaldwijk JO13-3
08:30 Honselersdijk JO15-2 - FC 's-Gravenzande JO15-2
08:30 Honselersdijk Mini F - KMD B Mini F
09:30 Quintus JO15-2 - Honselersdijk JO15-3
09:45 KMD JO11-1 - Honselersdijk JO11-1
10:00 Quick JO9-4 - Honselersdijk JO9-1
10:00 Honselersdijk JO9-3 - Westlandia JO9-3
10:00 Honselersdijk JO9-2 - Maasdijk JO9-1
10:30 Die Haghe JO9-6 - Honselersdijk JO9-4
10:30 Honselersdijk JO11-4 - VVOR JO11-6
10:30 Honselersdijk JO19-2 - Semper Altius JO19-1
10:30 Honselersdijk JO17-2 - Quick JO17-3
10:30 Honselersdijk JO15-1 - HBS JO15-2
11:00 Jonge Spartaan, de G1 - Honselersdijk G2
11:15 Full Speed JO11-1 - Honselersdijk JO11-2
11:15 Honselersdijk G1 - dvv Delft G1
11:30 ODB JO11-2 - Honselersdijk JO11-5
12:00 BVCB 2 - Honselersdijk S2
12:00 GDA JO15-2 - Honselersdijk JO15-4
12:30 RAS 4 - Honselersdijk 9
12:45 Honselersdijk 6 - Naaldwijk 5
12:45 Honselersdijk 7 - MVV '27 7
12:45 Honselersdijk 3 - DSVP 3
12:45 Honselersdijk JO17-1 - Sportclub Monster JO17-1
13:10 TransvaliaZW G1 - Honselersdijk G3
14:00 Neptunus-Schiebroek 9 - Honselersdijk 11
14:30 HVC'10 5 - Honselersdijk 5
14:30 BVCB 1 - Honselersdijk S1
15:00 Honselersdijk 10 - MVV '27 10
15:00 Honselersdijk 4 - Westlandia 7
15:00 Honselersdijk JO19-3 - Vredenburch JO19-2
15:00 Honselersdijk JO19-1 - FC Oudewater JO19-1
15:30 HBS JO17-7 - Honselersdijk JO17-3

Woensdag 10 april

13:30 't Startblok 1 (J) - Mariaschool 1 (J)
13:30 De Hofvilla 2 (J) - De Kyckert 2 (J)
13:30 't Startblok 1 (M) - Joannesschool (M)
13:50 't Startblok 2 (M) - De Hofvilla (M)
13:55 De Hoeksteen (J) - De Hofvilla 3 (J)
13:55 Joannesschool (J) - Mariaschool 2 (J)
13:55 De Hofvilla 1 (J) - De Kyckert 1 (J)
13:55 't Startblok 2 (J) - Pr. Mauritsschool (J)
14:10 De Kyckert (M) - 't Startblok 1 (M)

Advertentie

Prins Group