Bardienst


Week 12

Ma

18-3

20:00-23:30

kantine gesloten

Di

19-3

20:00-23:30

kantine gesloten

Wo

20-3

20:00-23:30

senioren 10  Mick v.d. Knaap

Do

21-3

10.00-17.00

senioren 7 Maurik Molenaar, hans Penning

Vr

22-3

20:00-23:30

kantine gesloten

Za

23-3

07:15-10:00

Rob v. Veen, Joey v. Marrewijk Bas v.d. Voort, Kevin v.d. Lans ,Rick Grootscholten

 

 

10:00-13:00

 Roos Stikkelmans, Martine peters, Marijke Lamboy ,Heidy Sol en  Isabelle Bruinen

 

 

13:00-16:00

  

 Danielle v.d. Ende, Carola Bom, Marion de Bruin,Silvia v. Schie, Stephanie Barendse , joyce v.d. Bos

 

 

16:00-19:00

 Harry v. Luyk, Karin Borsj√®, Ingrid Slaman, Karin v. Stekelenburg, Toos Slaman

Week 13

Ma

25-3

20:00-23:30

kantine gesloten

Di

26-3

20:00-23:30

kantine gesloten

Wo

27-3

20:00-23:30

Senioren 11 Bas Kortekaas

Do

28-3

20:00-23:30

Senioren 6 Floris de Bakker                       

Vr

29-3

20:00-23:30

kantine gesloten

Za

30-3

07:15-10:00

 Marnix Alsemgeest

 

 

10:00-13:00

  Ouders JO 15

 

 

13:00-16:00

Patricia v. Os , Bianca Endhoven , Claudia Koehler , Cynthia Noordermeer, , Wendy Moor, Wendy Vogels en Astrid Verbeek

 

 

16:00-19:00

Saskia v.d. Kraan, Nicole Gregoire, Astrid d. Bruin en Patricia Gardien

Week 14

Ma

1-4

20:00-23:30

kantine gesloten

Di

2-4

20:00-23:30

Kantine gesloten

Wo

3-4

20:00-23:30

Marnix Alsemgeest   Senioren 4

Do

4-4

20:00-23:30

Senioren 1 Perry Ruinard

Vr

5-4

20:00-23:30

kantine gesloten

Za

6-4

07:15-10:00

 Harry Ter Laak

 

 

10:00-13:00

Loek Post, Frans de Voeght, Mart v. Wingerden  en ouders JO 11

 

 

13:00-16:00

  Ank v. Koppen   Ingrid Bokma, Jerry Schouten

 

 

16:00-19:00

Rekina Roos, Jacqueline Kooij, Yvonne Boers, Monique Treffers en Marjo Middelburg

Week 15

Ma

8-4

20:00-23:30

Kantine gesloten

Di

9-4

20:00-23:30

kantine gesloten

Wo

10-4

20:00-23:30

Senioren 5 Barry van Velden en Marc v. Schie

Do

11-4

20:00-23:30

Senioren 3 Jelle v. Dijk en Joey Heskes

Vr

12-4

19.30-22:30

Kantine gesloten

Za

13-4

07:15-10:00

Mark Post, Tim Post, Alex Voskuil, Mike Treffers

 

 

10:00-13:00

Ouders JO 13

 

13:00-16:00

   Valerie v. Oosten, Coen Verspeek , Petra v.d. Meer en Henny Ammerlaan

 

 

16:00-19:00

Derk v. Dijk , Mathieu Wensveen , Antoinette Vijftigschild, Anita v. Elswijk  en Ben de Boer

Advertentie

Solware