Bardienst


Week 4

Ma

21-1

20:00-23:30

kantine gesloten

Di

22-1

20:00-23:30

kantine gesloten

Wo

23-1

20:00-23:30

senioren 10 Mick v.d. Knaap

Do

24-1

10.00-17.00

senioren 1  Perry Ruinard

Vr

25-1

20:00-23:30

kantine gesloten

Za

26-1

07:15-10:00

Rob v. Veen, Joey v. Marrewijk Bas v.d. Voort, Kevin v.d. Lans ,Rick Grootscholten

 

 

10:00-13:00

 Roos Stikkelmans, Martine peters, Marijke LamboyHeidy Sol en  Isabelle Bruinen

 

 

13:00-16:00

  

 Danielle v.d. Ende, Carola Bom, Marion de Bruin,Silvia v. Schie, Stephanie Barendse

 

 

16:00-19:00

 Harry v. Luyk, Karin Borsj√®, Ingrid Slaman, Karin v. Stekelenburg, Toos Slaman

Week 5

Ma

28-1

20:00-23:30

kantine gesloten

Di

29-1

20:00-23:30

kantine gesloten

Wo

30-1

20:00-23:30

Senioren 11 Bas Kortekaas

Do

31-1

20:00-23:30

Senioren 3 Jelle v. Dijk en Joey Heskes                          

Vr

1-2

20:00-23:30

kantine gesloten

Za

2-2

07:15-10:00

 Marnix Alsemgeest

 

 

10:00-13:00

  Ouders JO 15

 

 

13:00-16:00

Patricia v. Os , Bianca Endhoven , Claudia Koehler , Cynthia Noordermeer, , Wendy Moor, Wendy Vogels en Astrid Verbeek

 

 

16:00-19:00

Saskia v.d. Kraan, Nicole Gregoire, Astrid de Bruin en Patricia gardien

Week 6

Ma

4-2

20:00-23:30

kantine gesloten

Di

5-2

20:00-23:30

Kantine gesloten

Wo

6-2

20:00-23:30

Marnix Alsemgeest   Senioren 4

Do

7-2

20:00-23:30

Senioren 9 Scott van der Wel

Vr

8-2

20:00-23:30

kantine gesloten

Za

9-2

07:15-10:00

 Harry Ter Laak

 

 

10:00-13:00

Loek Post, Frans de Voeght, Mart v. Wingerden  en ouders JO 11

 

 

13:00-16:00

 Trudie Zwinkels, Ank v. Koppen Jerry Schouten en Ingrid Bokma

 

 

16:00-19:00

Rekina Roos, Jacqueline Kooij, Yvonne Boers, Monique Treffers en Marjo Middelburg

Week 7

Ma

11-2

20:00-23:30

Kantine gesloten

Di

12-2

20:00-23:30

kantine gesloten

Wo

13-2

20:00-23:30

Senioren 5 Barry van Velden en Marc v. Schie

Do

14-2

20:00-23:30

Senioren 2   Dick Hendriks

Vr

15-2

19.30-22:30

Kantine gesloten

Za

16-2

07:15-10:00

Mark Post, Tim Post, Alex Voskuil, Mike Treffers

 

 

10:00-13:00

Ouders JO 13

 

13:00-16:00

 Vera Broch, Coen Verspeek, Petra v.d Meer , Remco de Haas, Henny Ammerlaan

 

 

16:00-19:00

Derk v. Dijk , Mathieu Wensveen , Antoinette Vijftigschild , Anita v. Elswijk  en Ben de Boer

Advertentie

Solware