Teampagina S2

Programma

Morgen 11:30 Honselersdijk S2 - Westlandia 2
Zaterdag 4 mei 12:00 Die Haghe 2 - Honselersdijk S2
Zaterdag 11 mei 11:30 Honselersdijk S2 - UVS 2
Zaterdag 18 mei 12:00 Verburch 2 - Honselersdijk S2
Zaterdag 25 mei 11:30 Honselersdijk S2 - RKDEO 2

Competitie (1e klasse A)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Sportclub Monster 2 21 19 2 0 59
2 Foreholte 2 21 16 1 4 49
3 RKDEO 2 21 14 2 5 44
4 FC 's-Gravenzande 3 21 9 8 4 35
5 Ter Leede 2 21 10 5 6 35
6 Honselersdijk S2 21 8 5 8 29
7 Voorschoten`97 2 21 8 3 10 27
8 Verburch 2 21 7 3 11 24
9 ARC 2 21 6 5 10 23
10 Westlandia 2 21 5 7 9 22
11 UVS 2 21 5 5 11 20
12 VELO 2 21 5 4 12 19
13 HVC'10 2 21 5 3 13 18
14 Die Haghe 2 21 2 3 16 9

Uitslagen

VELO 2 - Honselersdijk S2 0 - 2
HVC'10 2 - Ter Leede 2 1 - 0
UVS 2 - FC 's-Gravenzande 3 1 - 2
Verburch 2 - Sportclub Monster 2 0 - 6
RKDEO 2 - Foreholte 2 1 - 3
Die Haghe 2 - ARC 2 1 - 1
Westlandia 2 - Voorschoten`97 2 3 - 1

Beker (Mannen beker reserve poulefase Groep 1 05)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk S2 3 3 0 0 9
2 Quintus 2 2 1 0 1 3
3 GSC ESDO 3 2 1 0 1 3
4 dvv Delft 2 3 0 0 3 0

Beker (Groep 1 1e ronde)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Graaf W II VAC 2 1 1 0 0 3
2 NSVV 2 1 1 0 0 3
3 S.V. Den Hoorn 2 1 1 0 0 3
4 Westlandia 2 1 1 0 0 3
5 Forum Sport 3 1 1 0 0 3
6 Excelsior M. 2 1 1 0 0 3
7 FC 's-Gravenzande 3 1 1 0 0 3
8 VELO 3 1 1 0 0 3
9 Capelle 2 1 1 0 0 3
10 Foreholte 2 1 1 0 0 3
11 Wilhelmus 2 1 1 0 0 3
12 Forum Sport 2 1 1 0 0 3
13 Stompwijk'92 2 1 1 0 0 3
14 ARC 2 1 1 0 0 3
15 FCB-HWD 2 1 1 0 0 3
16 VOC 2 1 1 0 0 3
17 DVV '09 2 1 1 0 0 3
18 Katwijk 2 1 1 0 0 3
19 LYRA 2 1 1 0 0 3
20 Ter Leede 3 1 1 0 0 3
21 BVCB 2 1 1 0 0 3
22 vv Smitshoek 2 1 1 0 0 3
23 Neptunus-Schiebroek 2 1 1 0 0 3
24 Quick 2 1 1 0 0 3
25 Alphense Boys 2 1 1 0 0 3
26 Binnenmaas, FC 2 1 1 0 0 3
27 Brielle, VV 2 1 1 0 0 3
28 Maense, FC 2 1 1 0 0 3
29 RVVH 2 1 1 0 0 3
30 Duindorp sv 2 1 1 0 0 3
31 Antibarbari 2 0 0 0 0 0
32 HVC'10 2 1 0 0 1 0
33 Football Factory 2 1 0 0 1 0
34 sv Poortugaal 2 1 0 0 1 0
35 Hellevoetsluis 2 1 0 0 1 0
36 RKDEO 2 1 0 0 1 0
37 Voorschoten`97 2 1 0 0 1 0
38 Verburch 2 1 0 0 1 0
39 Sportclub Monster 2 1 0 0 1 0
40 Alexandria'66 2 1 0 0 1 0
41 Blijdorp 2 1 0 0 1 0
42 SVS 2 1 0 0 1 0
43 Die Haghe 2 1 0 0 1 0
44 Honselersdijk S2 1 0 0 1 0
45 Quick Boys 2 1 0 0 1 0
46 Teylingen 2 1 0 0 1 0
47 Scheveningen 3 1 0 0 1 0
48 Zuidland 2 1 0 0 1 0
49 DSO 2 1 0 0 1 0
50 BVCB 3 1 0 0 1 0
51 Rijnvogels, fc 2 1 0 0 1 0
52 VFC 2 1 0 0 1 0
53 Charlois, sv 2 1 0 0 1 0
54 Oliveo 3 1 0 0 1 0
55 Barendrecht 2 1 0 0 1 0
56 Nieuwerkerk 2 1 0 0 1 0
57 FC 's-Gravenzande 2 1 0 0 1 0
58 Scheveningen 2 1 0 0 1 0
59 VV Haastrecht 2 1 0 0 1 0
60 BMT 3 1 0 0 1 0
61 S.V. Den Hoorn 3 1 0 0 1 0

Advertentie

jem-id