Teampagina S1

Competitie (1e klasse C)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Forum Sport 1 24 14 6 4 48
2 Valken'68 1 24 12 4 8 40
3 VELO 1 24 9 11 4 38
4 Voorschoten`97 1 24 10 5 9 35
5 RKDEO 1 24 8 10 6 34
6 Wippolder 1 24 9 7 8 34
7 LFC 1 24 9 6 9 33
8 SSA FC Skillz Wateringse Veld 1 24 9 6 9 33
9 S.V. Den Hoorn 1 24 9 4 11 31
10 TAC'90 1 24 6 12 6 30
11 Honselersdijk S1 24 8 5 11 29
12 Nootdorp 1 24 7 2 15 23
13 Die Haghe 1 24 5 4 15 19

nacompetitie (1e klasse/2e klasse 1e ronde)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 TAC'90 1 1 1 0 0 3
2 Brielle, VV 1 1 1 0 0 3
3 Honselersdijk S1 1 1 0 0 3
4 Zuidland 1 1 1 0 0 3
5 CION 1 1 0 0 1 0
6 RCL 1 1 0 0 1 0
7 Oliveo 1 1 0 0 1 0
8 DONK 1 1 0 0 1 0

nacompetitie (1e klasse/2e klasse 2e ronde)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Nieuw Lekkerland 1 1 1 0 0 3
2 Honselersdijk S1 1 1 0 0 3
3 Brielle, VV 1 1 1 0 0 3
4 HVV 1 1 1 0 0 3
5 VFC 1 1 0 0 1 0
6 TAC'90 1 1 0 0 1 0
7 S.V. Den Hoorn 1 1 0 0 1 0
8 Zuidland 1 1 0 0 1 0

nacompetitie (1e klasse/2e klasse Finale)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 HVV 1 1 1 0 0 3
2 Nieuw Lekkerland 1 1 1 0 0 3
3 Brielle, VV 1 1 0 0 1 0
4 Honselersdijk S1 1 0 0 1 0

Beker (Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 12)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Hellevoetsluis 1 3 2 0 1 6
2 Honselersdijk S1 3 2 0 1 6
3 Zuidland 1 3 1 0 2 3
4 CION 1 3 1 0 2 3

Beker (Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 vrij - 1e ronde)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Alphia 1 0 0 0 0 0
2 Capelle 0 0 0 0 0
3 GOZ 1 0 0 0 0 0
4 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0
5 HBS 0 0 0 0 0
6 Heinenoord 1 0 0 0 0 0
7 Honselersdijk S1 0 0 0 0 0
8 LFC 1 0 0 0 0 0
9 Loosduinen 1 0 0 0 0 0
10 Nicolaas Boys 1 0 0 0 0 0
11 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0
12 NSVV 1 0 0 0 0 0
13 FC Oegstgeest 1 0 0 0 0 0
14 OHVV 1 0 0 0 0 0
15 Overmaas 1 0 0 0 0 0
16 sv Poortugaal 0 0 0 0 0
17 RCL 1 0 0 0 0 0
18 RVVH 0 0 0 0 0
19 Schipluiden 1 0 0 0 0 0
20 Semper Altius 1 0 0 0 0 0
21 SJZ 1 0 0 0 0 0
22 Smitshoek 0 0 0 0 0
23 Spirit 1 0 0 0 0 0
24 TAC'90 1 0 0 0 0 0
25 Valken'68 1 0 0 0 0 0
26 VDL 1 0 0 0 0 0
27 Vitesse Delft 1 0 0 0 0 0
28 VOC 0 0 0 0 0
29 Vredenburch 1 0 0 0 0 0
30 VUC 1 0 0 0 0 0
31 Westlandia 0 0 0 0 0
32 Woubrugge 1 0 0 0 0 0

Beker (Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 SJC 1 1 0 0 3
2 FC Zoetermeer 1 1 1 0 0 3
3 Capelle 1 1 0 0 3
4 Smitshoek 1 1 0 0 3
5 VUC 1 1 1 0 0 3
6 sv Poortugaal 1 1 0 0 3
7 Rhoon 1 1 1 0 0 3
8 Spijkenisse 1 1 1 0 0 3
9 SC Feyenoord 1 1 0 0 3
10 HBS 1 1 0 0 3
11 Zwaluwen 1 1 0 0 3
12 FC 's-Gravenzande 1 1 0 0 3
13 Nieuwenhoorn 1 1 0 0 3
14 DSO 1 1 0 0 3
15 SHO 2 1 1 0 0 3
16 Spartaan'20 1 1 1 0 0 3
17 Westlandia 1 1 0 0 3
18 FC Oegstgeest 1 1 1 0 0 3
19 Overmaas 1 1 1 0 0 3
20 Spirit 1 1 1 0 0 3
21 RVVH 1 1 0 0 3
22 Forum Sport 1 1 1 0 0 3
23 Graaf W II VAC 1 1 1 0 0 3
24 Zestienhoven 1 1 1 0 0 3
25 Alphia 1 1 1 0 0 3
26 Rotterdam United 1 1 1 0 0 3
27 XerxesDZB 1 1 1 0 0 3
28 BVCB 1 1 1 0 0 3
29 Wippolder 1 1 1 0 0 3
30 Valken'68 1 1 1 0 0 3
31 RCL 1 1 1 0 0 3
32 RKAVV 1 1 0 0 3
33 Antibarbari 1 1 0 0 1 0
34 VOC 1 0 0 1 0
35 SJZ 1 1 0 0 1 0
36 Jodan Boys, de 1 1 0 0 1 0
37 NSVV 1 1 0 0 1 0
38 OHVV 1 1 0 0 1 0
39 Brielle, VV 1 1 0 0 1 0
40 Loosduinen 1 1 0 0 1 0
41 VDL 1 1 0 0 1 0
42 Heinenoord 1 1 0 0 1 0
43 Vitesse Delft 1 1 0 0 1 0
44 TAC'90 1 1 0 0 1 0
45 NSV'46 1 1 0 0 1 0
46 ARC 1 0 0 1 0
47 CWO 1 1 0 0 1 0
48 Meerburg 1 1 0 0 1 0
49 Schipluiden 1 1 0 0 1 0
50 SVS 1 1 0 0 1 0
51 Semper Altius 1 1 0 0 1 0
52 BSC '68 1 1 0 0 1 0
53 KMD 1 1 0 0 1 0
54 LFC 1 1 0 0 1 0
55 Honselersdijk S1 1 0 0 1 0
56 Vredenburch 1 1 0 0 1 0
57 Aarlanderveen 1 1 0 0 1 0
58 GOZ 1 1 0 0 1 0
59 Nicolaas Boys 1 1 0 0 1 0
60 GDA 1 1 0 0 1 0
61 Zwervers, IJVV de 1 1 0 0 1 0
62 VFC 1 1 0 0 1 0
63 Woubrugge 1 1 0 0 1 0
64 BZC / Zuiderpark 1 1 0 0 1 0

Advertentie

jem-id