Contact

S.V. Honselersdijk
De Strijphorst 2
2675 WN Honselersdijk
T: 0174-626272
E: info@svhonselersdijk.nl

Contactpersonen

Functie Naam E-mail Telefoon
Voorzitter Erik Sosef voorzitter@svhonselersdijk.nl
Secretaris Ingrid Kortekaas secretaris@svhonselersdijk.nl
Penningmeester Pieter van Berkel penningmeester@svhonselersdijk.nl
Directeur Bedrijfsvoering Ab van Dijk directie@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Sponsoring Paul Groenewegen sponsoring@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid PR & Evenementen Ricardo van der Zijden pr@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Voetbal Algemene Zaken Erwin van der Mark VAZ@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Voetbal Technische Zaken Guy Tanguy tc-voorzitter@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Kantine Vacant kantine@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Coördinatoren & Jeugdactiviteiten Trudie van Giesen coordinator-voorzitter@svhonselersdijk.nl
Bestuurslid Velden en Gebouwen Hans Post accommodatie@svhonselersdijk.nl
Facebook redactie Facebook redactie facebook@svhonselersdijk.nl
Webredactie Webredactie webredactie@svhonselersdijk.nl
De Club van Honsel Paul Groenewegen declubvanhonsel@svhonselersdijk.nl
Plezier & Respect Ilse Prins plezierenrespect@svhonselersdijk.nl
Ledenadministratie George Luiten/Ron van Dijk ledenadministratie@svhonselersdijk.nl
Tuchtzaken Steven van Erven tuchtzaken@svhonselersdijk.nl
Kledinglijn Jeugd, G-afdeling en begeleiding Marcel van Dijk kleding.jeugd@svhonselersdijk.nl
Kledinglijn Senioren, zaalvoetbal en begeleiding Robin van Dijk kleding.senioren@svhonselersdijk.nl
3x+++ Loterij Hans Post 3xplus@svhonselersdijk.nl
EHBO Dolf Joling ehbo@svhonselersdijk.nl
Coördinator Veld en sportmaterialen Hans Post accommodatie@svhonselersdijk.nl
Vertrouwenspersoon Hans van der Stelt vertrouwenspersoon@svhonselersdijk.nl
Scheidsrechterscommissie Paul Droog scheidscoord@svhonselersdijk.nl
Commissie van ontvangst Willem Batist comm.v.ontvangst@svhonselersdijk.nl
Toernooicommissie Ingrid Kortekaas toernooicommissie@svhonselersdijk.nl
Activiteitencommissie Trudie van Giesen activiteitencommissie@svhonselersdijk.nl
TC Voorzitter Guy Tanguy tc-voorzitter@svhonselersdijk.nl
TC Secretaris Jeannette Ruinard tc-secretaris@svhonselersdijk.nl
TC Technisch Coördinator Onderbouw Sander Noordermeer tc-technischcoordinator@svhonselersdijk.nl
TC Selectie Jan van Marrewijk tc-selectie@svhonselersdijk.nl
TC JO19 Jan van Marrewijk tc-jo19@svhonselersdijk.nl
TC JO17 Vacature tc-jo17@svhonselersdijk.nl
TC JO15 . tc-jo15@svhonselersdijk.nl
TC JO13 Walter de Koning tc-jo13@svhonselersdijk.nl
TC JO11 Walter de Koning tc-jo11@svhonselersdijk.nl
TC JO9 Dennis van Schoten tc-jo9@svhonselersdijk.nl
TC Mini F Dennis van Schoten tc-mini-f@svhonselersdijk.nl
Voorzitter coördinatoren Trudie van Giesen coordinator-voorzitter@svhonselersdijk.nl
Coördinator JO19 Piet van der Ende coordinator-jo19@svhonselersdijk.nl
Coördinator JO17 Paul de Vogel coordinator-jo17@svhonselersdijk.nl
Coördinator JO15 Richard Zwinkels coordinator-jo15@svhonselersdijk.nl
Coördinator JO13 Annelies Jansen coordinator-jo13@svhonselersdijk.nl
Coördinator JO12 Rick ten Have
Coördinator JO11 Sander van Dijk coordinator-jo11@svhonselersdijk.nl
Coördinator JO9 Rick ten Have coordinator-jo9@svhonselersdijk.nl
Coördinator Mini-F Rick ten Have coordinator-mini-f@svhonselersdijk.nl
Coördinator G Toos Hagman coordinator-g@svhonselersdijk.nl
Coördinator Keepers Stefan Ruis coordinator-keepers@svhonselersdijk.nl
Coördinator Damesvoetbal . coordinator-m@svhonselersdijk.nl
Coördinator Lage Senioren Arjen Bazuin coordinator-lage-senioren@svhonselersdijk.nl
Coördinator Zaalvoetbal Erwin van der Mark zaalvoetbal@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris Selectie Jan de Brabander wedstrsecrsel@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris lage seniorenteams 4 tm 11 Jacques Wubben wedstrsecrlagesenioren@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris JO19 Vacature wedstrsecr-jo19@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris JO17 Jan de Brabander wedstrsecr-jo17@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris JO15 Rob Bulsing wedstrsecr-jo15@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris JO13 Arjen Verkade wedstrsecr-jo13@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris JO11 Sander van Dijk wedstrsecr-jo11@svhonselersdijk.nl
Wedstrijdsecretaris JO9 Rick ten Have wedstrsecr-jo9@svhonselersdijk.nl
Archivaris Siem Herrewijnen archivaris@svhonselersdijk.nl

Advertentie

Prins Group