08:30 |
Honselersdijk JO8-1 - HVC'10 JO8-1 |
|
08:30 |
Honselersdijk JO9-1 - Full Speed JO9-5 |
|
08:30 |
FC 's-Gravenzande JO11-5 - Honselersdijk JO11-2 |
|
08:30 |
LYRA JO11-1 - Honselersdijk JO11-1 |
|
09:00 |
Honselersdijk JO13-2 - Westlandia JO13-4 |
|
09:30 |
HBS JO13-4 - Honselersdijk JO13-1 |
|
10:00 |
Honselersdijk JO8-2JM - Verburch JO8-2 |
|
10:00 |
Honselersdijk JO10-2 - Naaldwijk JO10-3 |
|
10:00 |
Maasdijk JO8-2 - Honselersdijk JO8-3JM |
|
10:45 |
Honselersdijk JO17-1 - KMD JO17-1 |
|
10:50 |
Semper Altius JO14-1 - Honselersdijk JO14-1 |
|
11:00 |
FC 's-Gravenzande JO10-7JM - Honselersdijk JO10-3 |
|
11:15 |
LYRA JO10-2 - Honselersdijk JO10-1 |
|
11:30 |
Honselersdijk S2 - HVC'10 2 |
N.M.J. (Nadine) Vaillant |
11:30 |
Honselersdijk G2 - WIK G2 |
|
11:30 |
Honselersdijk G1 - Alphense Boys G1 |
|
11:30 |
VVSB G1 - Honselersdijk G3 |
|
12:00 |
Loosduinen 2 - Honselersdijk S5 |
|
12:15 |
Honselersdijk S7 - TAC'90 2 |
|
12:25 |
Sportclub Monster 7 - Honselersdijk S8 |
|
13:45 |
Berkel JO16-3 - Honselersdijk JO16-1 |
|
14:30 |
Honselersdijk S1 - SSA FC Skillz Wateringse Veld 1 |
T.J. (Thomas) Groenendijk |
14:30 |
Honselersdijk S3 - Concordia 3 |
|
14:30 |
Honselersdijk S6 - FC 's-Gravenzande 6 |
|
14:30 |
Sportclub Monster 10 - Honselersdijk S10 |
|
14:30 |
NSV'46 JO19-1 - Honselersdijk JO19-1 |
|
15:30 |
Zwaluwen 5 - Honselersdijk S11 |
|
08:30 |
Honselersdijk JO13-1 - Westlandia JO13-2 |
|
08:30 |
Honselersdijk JO14-1 - Quick JO14-3 |
|
08:30 |
Honselersdijk JO11-1 - VFC JO11-1 |
|
08:30 |
Honselersdijk JO10-1 - FC 's-Gravenzande JO10-3 |
|
08:30 |
FC 's-Gravenzande JO8-1 - Honselersdijk JO8-1 |
|
08:30 |
BMT MO9-1 - Honselersdijk JO9-1 |
|
09:45 |
KMD JO8-2 - Honselersdijk JO8-2JM |
|
10:00 |
Honselersdijk JO8-3JM - LYRA JO8-6JM |
|
10:00 |
Honselersdijk JO11-2 - Maasdijk JO11-2 |
|
10:00 |
Honselersdijk JO10-3 - Naaldwijk JO10-4 |
|
10:00 |
vv Smitshoek G1 - Honselersdijk G1 |
|
10:30 |
VELO 2 - Honselersdijk S2 |
|
11:00 |
Schipluiden JO13-2 - Honselersdijk JO13-2 |
|
11:30 |
DVSU G1 - Honselersdijk G2 |
|
12:00 |
Honselersdijk JO16-1 - RVV Overschie JO16-1 |
|
12:00 |
LYRA JO10-3 - Honselersdijk JO10-2 |
|
12:15 |
Honselersdijk S11 - Die Haghe 6 |
|
12:15 |
Honselersdijk S5 - VELO 6 |
|
12:30 |
Honselersdijk G3 - Oliveo G1JM |
|
13:00 |
SEV 3 - Honselersdijk S3 |
Afgeschermd |
14:30 |
Honselersdijk S10 - HVC'10 8 |
|
14:30 |
Honselersdijk S8 - LYRA 6 |
|
14:30 |
Honselersdijk JO19-1 - Bergambacht JO19-1 |
|
14:30 |
Die Haghe 1 - Honselersdijk S1 |
|
14:30 |
Die Haghe 3 - Honselersdijk S4 |
|
14:30 |
Sportclub Monster 5 - Honselersdijk S7 |
|
16:45 |
KMD 3 - Honselersdijk S6 |
|
18:20 |
Quick JO17-2 - Honselersdijk JO17-1 |
|
08:30 |
Honselersdijk JO8-1 - LYRA JO8-1 |
|
08:30 |
Honselersdijk JO9-1 - Forum Sport JO9-5 |
|
08:30 |
Honselersdijk JO11-1 - TOGB JO11-2 |
|
08:30 |
LYRA JO8-4 - Honselersdijk JO8-2JM |
|
09:00 |
Sportclub Monster JO13-2 - Honselersdijk JO13-1 |
|
10:00 |
Honselersdijk JO13-2 - Maasdijk JO13-2 |
|
10:00 |
Honselersdijk JO17-1 - Schipluiden JO17-1 |
|
10:00 |
Honselersdijk JO11-2 - HVC'10 JO11-2 |
|
10:00 |
Honselersdijk JO10-2 - Westlandia JO10-7 |
|
10:00 |
Jodan Boys, de G1 - Honselersdijk G3 |
|
10:00 |
Maasdijk JO10-1 - Honselersdijk JO10-3 |
|
10:15 |
Westlandia JO10-3 - Honselersdijk JO10-1 |
|
10:30 |
Rijnvogels, fc G1 - Honselersdijk G2 |
|
10:30 |
Sportclub Monster JO14-1 - Honselersdijk JO14-1 |
|
11:00 |
FC 's-Gravenzande JO8-7 - Honselersdijk JO8-3JM |
|
11:30 |
Honselersdijk S2 - Westlandia 2 |
|
11:45 |
Honselersdijk S7 - Naaldwijk 4 |
|
11:45 |
Honselersdijk S11 - Voorschoten`97 14 |
|
12:00 |
Honselersdijk G1 - ARC G1 |
|
13:45 |
RAS 6 - Honselersdijk S10 |
|
14:30 |
Honselersdijk S1 - Valken'68 1 |
|
14:30 |
Honselersdijk S3 - Vredenburch 2 |
|
14:30 |
Honselersdijk S4 - Toofan 2 |
|
14:30 |
Honselersdijk JO19-1 - ONA JO19-1 |
|
14:30 |
Sportclub Monster 8 - Honselersdijk S8 |
|
16:30 |
RAS 2 - Honselersdijk S5 |
|
16:30 |
Wilhelmus 4 - Honselersdijk S6 |
|
17:45 |
FC Zoetermeer JO16-3 - Honselersdijk JO16-1 |
|