Teampagina JO13-3

Programma

Donderdag 26 april 19:15 Honselersdijk JO13-3 - Rijnstreek JO13-1
Zaterdag 28 april 09:00 Naaldwijk JO13-2 - Honselersdijk JO13-3
Zaterdag 12 mei 08:30 Honselersdijk JO13-3 - Wateringse Veld GONA JO13-1
Zaterdag 19 mei 10:00 KMD JO13-3 - Honselersdijk JO13-3
Zaterdag 26 mei 08:30 Honselersdijk JO13-3 - GSC ESDO JO13-3

Competitie (6e klasse 8)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk JO13-3 9 7 0 2 21
2 Maasdijk JO13-2 8 6 0 2 18
3 Verburch JO13-3 7 5 1 1 16
4 GDA JO13-3 7 5 0 2 15
5 Den Hoorn JO13-6 8 4 0 4 12
6 Den Hoorn JO13-5 8 3 1 4 10
7 FC 's-Gravenzande JO13-5 8 1 3 4 6
8 SVH JO13-4 7 1 2 4 5
9 Erasmus JO13-2 6 1 1 4 4
10 GSC ESDO JO13-4 8 1 0 7 3

Competitie (5e klasse 8)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Wateringse Veld GONA JO13-1 7 5 0 2 15
2 Die Haghe JO13-4 7 5 0 2 15
3 Verburch JO13-3 7 4 0 3 12
4 KMD JO13-3 7 4 0 3 12
5 Naaldwijk JO13-2 7 4 0 3 12
6 GSC ESDO JO13-3 7 4 0 3 12
7 Honselersdijk JO13-3 6 3 1 2 10
8 Quintus JO13-2 8 3 1 4 10
9 HVC'10 JO13-2 7 3 0 4 9
10 LYRA JO13-4 8 3 0 5 9
11 HBS JO13-7 7 2 0 5 6
12 GDA JO13-3 8 2 0 6 6

Uitslagen

Verburch JO13-3 - HVC'10 JO13-2 4 - 1
KMD JO13-3 - Quintus JO13-2 2 - 3
Wateringse Veld GONA JO13-1 - LYRA JO13-4 2 - 3
HBS JO13-7 - Die Haghe JO13-4 0 - 1
GDA JO13-3 - Honselersdijk JO13-3 5 - 3
GSC ESDO JO13-3 - Naaldwijk JO13-2 6 - 2

Beker (Groep 6 25)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk JO13-3 2 1 1 0 4
2 RKDEO JO13-7 2 1 0 1 3
3 Noordwijk JO13-3 2 0 1 1 1

Beker (Groep 6 17)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk JO13-3 1 1 0 0 3
2 Semper Altius JO13-2 1 0 0 1 0

Beker (Groep 6 1)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Honselersdijk JO13-3 1 1 0 0 3
2 DSO JO13-7 1 1 0 0 3
3 Alexandria'66 JO13-4 1 1 0 0 3
4 Vierpolders JO13-1 1 1 0 0 3
5 Rhoon JO13-4 1 1 0 0 3
6 Rijnstreek JO13-1 1 1 0 0 3
7 SJC JO13-4 1 1 0 0 3
8 Alphia JO13-2 1 1 0 0 3
9 Verburch JO13-3 1 0 0 1 0
10 VFC JO13-5 1 0 0 1 0
11 RCL JO13-5 1 0 0 1 0
12 DoCoS JO13-4G 1 0 0 1 0
13 Ammerstolse S.V. JO13-1 1 0 0 1 0
14 OHVV JO13-1 1 0 0 1 0
15 SV Leidschenveen JO13-3 1 0 0 1 0
16 Erasmus JO13-2 1 0 0 1 0

Beker (Groep 6 1)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Alexandria'66 JO13-4 1 1 0 0 3
2 Rhoon JO13-4 1 1 0 0 3
3 Rijnstreek JO13-1 1 1 0 0 3
4 Honselersdijk JO13-3 1 1 0 0 3
5 DSO JO13-7 1 0 0 1 0
6 ESTO JO13-3 1 0 0 1 0
7 Vierpolders JO13-1 1 0 0 1 0
8 Alphia JO13-2 1 0 0 1 0

Uitslagen

Vierpolders JO13-1 - Rhoon JO13-4 1 - 4

Beker (Groep 6 1)

# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten
1 Alexandria'66 JO13-4 1 1 0 0 3
2 Honselersdijk JO13-3 0 0 0 0 0
3 Rijnstreek JO13-1 0 0 0 0 0
4 Rhoon JO13-4 1 0 0 1 0

Uitslagen

Alexandria'66 JO13-4 - Rhoon JO13-4 5 - 2

Advertentie

Van der Meer verzekeringen