Tijd | Elftal | Klk | Tegenstander | Klk | Veld |
---|---|---|---|---|---|
Zaterdag 6 april | |||||
08:30 | Honselersdijk JO8-1 | HVC'10 JO8-1 | 3 A2 | ||
08:30 | Honselersdijk JO9-1 | Full Speed JO9-5 | 3 A1 | ||
09:00 | Honselersdijk JO13-2 | Westlandia JO13-4 | 2 | ||
10:00 | Honselersdijk JO8-2JM | Verburch JO8-2 | 3 A1 | ||
10:00 | Honselersdijk JO10-2 | Naaldwijk JO10-3 | 3 A2 | ||
10:45 | Honselersdijk JO17-1 | KMD JO17-1 | 4 | ||
11:30 | Honselersdijk S2 | HVC'10 2 | 1 | ||
11:30 | Honselersdijk G2 | WIK G2 | 3 A | ||
11:30 | Honselersdijk G1 | Alphense Boys G1 | 3 B | ||
12:15 | Honselersdijk S7 | TAC'90 2 | 2 | ||
14:30 | Honselersdijk S1 | SSA FC Skillz Wateringse Veld 1 | 1 | ||
14:30 | Honselersdijk S3 | Concordia 3 | 3 | ||
14:30 | Honselersdijk S6 | FC 's-Gravenzande 6 | 2 | ||
Zaterdag 13 april | |||||
08:30 | Honselersdijk JO13-1 | Westlandia JO13-2 | 2 | ||
08:30 | Honselersdijk JO14-1 | Quick JO14-3 | 1 | ||
08:30 | Honselersdijk JO11-1 | VFC JO11-1 | 4 A | ||
08:30 | Honselersdijk JO10-1 | FC 's-Gravenzande JO10-3 | 3 A1 | ||
10:00 | Honselersdijk JO8-3JM | LYRA JO8-6JM | 3 A2 | ||
10:00 | Honselersdijk JO11-2 | Maasdijk JO11-2 | 4 A | ||
10:00 | Honselersdijk JO10-3 | Naaldwijk JO10-4 | 3 A1 | ||
12:00 | Honselersdijk JO16-1 | RVV Overschie JO16-1 | 1 | ||
12:15 | Honselersdijk S11 | Die Haghe 6 | 2 | ||
12:15 | Honselersdijk S5 | VELO 6 | 3 | ||
12:30 | Honselersdijk G3 | Oliveo G1JM | 4 A | ||
14:30 | Honselersdijk S10 | HVC'10 8 | 2 | ||
14:30 | Honselersdijk S8 | LYRA 6 | 4 | ||
14:30 | Honselersdijk JO19-1 | Bergambacht JO19-1 | 1 | ||
Zaterdag 20 april | |||||
08:30 | Honselersdijk JO8-1 | LYRA JO8-1 | 3 A2 | ||
08:30 | Honselersdijk JO9-1 | Forum Sport JO9-5 | 3 A1 | ||
08:30 | Honselersdijk JO11-1 | TOGB JO11-2 | 2 A | ||
10:00 | Honselersdijk JO13-2 | Maasdijk JO13-2 | 2 | ||
10:00 | Honselersdijk JO17-1 | Schipluiden JO17-1 | 4 | ||
10:00 | Honselersdijk JO11-2 | HVC'10 JO11-2 | 3 A | ||
10:00 | Honselersdijk JO10-2 | Westlandia JO10-7 | 3 B1 | ||
11:30 | Honselersdijk S2 | Westlandia 2 | 1 | ||
11:45 | Honselersdijk S7 | Naaldwijk 4 | 3 | ||
11:45 | Honselersdijk S11 | Voorschoten`97 14 | 2 | ||
12:00 | Honselersdijk G1 | ARC G1 | 4 A | ||
14:30 | Honselersdijk S1 | Valken'68 1 | 1 | ||
14:30 | Honselersdijk S3 | Vredenburch 2 | 3 | ||
14:30 | Honselersdijk S4 | Toofan 2 | 2 | ||
14:30 | Honselersdijk JO19-1 | ONA JO19-1 | 4 | ||
Zaterdag 4 mei | |||||
14:30 | Honselersdijk S4 | HVC'10 3 | 4 | ||
Zaterdag 11 mei | |||||
08:30 | Honselersdijk JO9-1 | Naaldwijk MO9-1 | 4 A1 | ||
08:30 | Honselersdijk JO11-1 | FC 's-Gravenzande JO11-2 | 2 B | ||
08:30 | Honselersdijk JO10-1 | Naaldwijk JO10-2 | 4 A2 | ||
10:00 | Honselersdijk JO8-3JM | Naaldwijk JO8-4 | 3 A1 | ||
10:00 | Honselersdijk JO11-2 | Westlandia JO11-4 | 3 B | ||
10:00 | Honselersdijk JO10-3 | Sportclub Monster JO10-3 | 3 A2 | ||
10:30 | Honselersdijk JO13-2 | LYRA JO13-3 | 2 | ||
11:30 | Honselersdijk S2 | UVS 2 | 1 | ||
11:30 | Honselersdijk S11 | Naaldwijk 6 | 3 | ||
12:00 | Honselersdijk S7 | FC 's-Gravenzande 8 | 4 | ||
14:30 | Honselersdijk S1 | RKDEO 1 | 1 | ||
14:30 | Honselersdijk S3 | VELO 4 | 2 | ||
14:30 | Honselersdijk S4 | Wanica Star 2 | 3 | ||
14:30 | Honselersdijk JO19-1 | Schipluiden JO19-1 | 4 |